Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Po přečtení názvu otázky se mnoho z čtenářů asi pousmálo, co? No, budiž, ale je to tak. Dá se o tom diskutovat, dá se s tím i nesohlasit, ale to je tak asi vše, co se proti tomu dá dělat.

Ale k věci. Mám na počítači Windows 98 SE, mám tu i AutoCAD 200i LT a máme nově i ADSL připojení od Českých Telekomunistů. Průvě kvůli tomuto připojení jsem sem šoupnul AVG 7 místo původní AVG 6 a i MSIE 6.

Občas se ale stává, že při zavírání výkresu s referencemi v AutoCADu počítač zamrzne. Může to mít nějakou spojitost s výše nainstalovaným softwarem? Dříve to snad nic takového nedělalo.

Třeba s tím má někdo podobné zkušenosti nebo o tom něco někde našel.

Díky.

P. S.: Také nám nějak zlobí flash disk (256 MB). Může i to s tím mít nějakou spojitost?
thingwath
Profil
Pro Windows 98 se už snad ani viry nedělají :-) A síťové útoky jsou tam trochu problém -- ten systém totiž skoro nic neumí :-)

Spojitost to mít může, spojit to mít nemusí. Nelze říct.
Fred
Profil
Zkusil bych něčím pročistit registry, když jsem měl win 98 byla to denní nutnost. Nejlepší je asi RegCleaner, nebo již ne zdarma JV16 Power tools.
Bobys
Profil
Win 98 je proste **** ! Mam takovej bordel v ovladacich ,skoro nic mi nefaka .
thingwath : sice se pro ne nedelaji ale mam jich tu hodne :D
SuE
Profil
projela bych to pomocí adaware personal - tohle jsem jednou na win98 viděla, dělal to nějaký spyware, že se podivně zavíraly/ padaly/ překreslovaly okna, zkus se podívat, co ti jede v procesech (ale on byl ten spyware vidět jen občas, radši to fakt proskenuj přes adaware nebo spybot- avg ho nenajde)
David_B
Profil
Ja mam problem s kopirovanim dat - pri kopirovani 1 GB adresare z disku na disk se pocitac driv resetuje nez do dodela (3x ze 3 pokusu), asi 3% kopirovanich jpg souboru je poskozenych - typicky. Stalo se mi ze vytuhl i pri ukladani fotky = tok dat, ukladani vykresu je to same, kopirovani z flash disku take - mozna mame podobny problem. Zaujalo me ze mas AVG 7 - ja take. Mam taky cosi jako externi disk - normalni 3,5" disk v takove "krabicce" propojene USB - XP ho spolehlive nenajdou pokud z pameti nevyhodim AVG, vic zatim nevim, jen mam podezreni.
peta
Profil *
Anonymní: Presne tak, jak se zaviraji programy spoustim antitrojansky soft v nouzovem rezimu, treba AW personal (adware), viz www.slunecnice.cz
V zapeti do toho antivir, take v nouzovem.
Pak muze byt problem s pameti, ale to by nesouviselo s preinstalovanim a-viru.
mno a dalsi moznosti take psali, vycistit registry
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0