Autor Zpráva
kubas8
Profil
poradte mi pls. jak naformátovat nebo vymazat data na hard disku. z instalacniho cd na windows mi to nejde. kdyz se mi objevi cd spustite stisknutím libovolné klávesy tak mi to nic neudela a nacte mi to win xp. Tak prosím poradte jak to naformátovat z biosu nebo jinak. ale hlavne ne z windowsu. diky
SwimX
Profil
kubas8
kdyz se mi objevi cd spustite stisknutím libovolné klávesy tak mi to nic neudela a nacte mi to win xp
a stiskl jsi lib. klávesu?

jak to naformátovat z biosu
nejde
Jake Cooney
Profil
Jsi si jist, že ti klávesnice funguje před startem OS?
Já osobně mám USB klávesnici a nefunguje před startem OS.
Musim jí zapojit do PS/2 abych s ní mohl upravovat nastavení BIOSu nebo startovat instalaci OS.
Korrigan
Profil *
USB klavesnice nefunguje. musíš opravdu dát klávesnici s PS2. nepomůže ti ani převodka. prostě USB funguje až po načtení win.
xy125
Profil
Ale funguje, musí se ale v biosu zapnout aby fungovala i při zapnutí. Osobně na notebooku PS2 už nemám taky se dostanu do biosu přes USB klávesnici.
Korrigan
Profil *
Záleží na verzi biosu. V mým starým počítači taková funkce nebyla. Nikdo tehdy nepočítal, že se budou dělat klávesnice a myši na USB. Kubas má asi starou verzi, jinak ta funkce by měla být stále povolená.
SwimX
Profil
Korrigan
Záleží na verzi biosu
BIOS jde přeflashovat
Korrigan
Profil *
To je jasný. Ale s USB klávesnicí se do něj nedostaneš. Kubas si musí sehnat s PS2, nainstalovat Win a buď a) udělat upgrade Bios b) tu klavesnici si schovat na další přeinstalování OS.
Sqlitator
Profil *
poradte mi pls. jak naformátovat nebo vymazat data na hard disku. z instalacniho cd na windows mi to nejde. kdyz se mi objevi cd spustite stisknutím libovolné klávesy tak mi to nic neudela a nacte mi to win xp. Tak prosím poradte jak to naformátovat z biosu nebo jinak. ale hlavne ne z windowsu. diky

Hrozně lehce, pokračuješ v instlalaci Winu a až dojdeš ke správě disků, tak odtraníš jednotku a poté jí naformátuješ. Třeba..
kajaman
Profil
můžu doporučit skvělý nástroj Gparted

EDIT:
Sqlitator proč otevíráš tak staré téma?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0