Autor Zpráva
Jiřík
Profil
Ahoj,
umí total commander soubory přesunout nebo umí jen kopírovat? Existuje nějaký solidní nástroj pro přesouvání souborů? Jde mi o to aby po přesunutí z jenoho adresáře do druhého nezůstávali soubory v tom původním. Samozřejmě to můžu mazat, ale ne vždy je na to dost času a když už ten čas na to pak mám tak jej chci využít jinak. Díky za odpovědi.
bohyn
Profil
Jiřík
Samozrejme presouvat umi. F6 presouva, F5 kopiruje
habendorf
Profil
Umí. F6
panther
Profil
Jiřík
nejsem si jistý, ale není náhodou:
F5 - kopírování
F6 - přesunutí?

EDIT: zamyslel jsem se a psal pomalu :-)
habendorf
Profil
Případně drag&drop se shiftem.
Bubák
Profil
http://www.extrawindows.cz/pruzkumnik-windows-na-110
Kapitola Kopírování a přesun souborů
Je tam trochu zmatený popis, kdy se myší přesouvá a kdy kopíruje. Nevím, jak Vista, ale ve všech ostatních verzích Windows platí, že při drag&drop bez použití klávesnice se v rámci jednoho disku soubory přesouvají, ale pokud je cíl na jiném disku, vytvoří se kopie.
Jirik
Profil *
děkuji vážení, znovu jsem za lamu.... já na F6 viděl jen to přejmenování....... a já ten TC používám 8 roků.... dobrý co??
Timy
Profil
Mezi námi ten popisek PřejmPřes je dost divný. Jinak taky normálně funguje ctrl+x a ctrl+v.
bohyn
Profil
Mezi námi ten popisek PřejmPřes je dost divný
Pokud si dobre pamatuju tak neco podobneho bylo uz v Norton Commanderovi, akorat v anglictine. Tam se prekladatel asi inspiroval. Ceske preklady jsou bohuzel stale dost pochybne :/
Bubák
Profil
Přejmenování/Přesun má své prakořeny ještě v MS DOSovém příkazu REN (RENAME), včetně vylepšení v Norton Commanderu a jeho klonech.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0