Autor Zpráva
Webbuiler
Profil *
A jsem tu zase :)

Potřeboval bych obnovit záložky z opery, bylo jich tam hafo, jenže mám mladší deb.... sestru, která je nějak smazal, v koši nejsou, nikde nejsou.
Jde to nějak obnovit ? Který program je pro to nejlepší, thx
Webbuiler
Profil *
Mno tak jsem použil nějaký program, a píše soubor overwritten, takže mám asi smůli :(
Webbuiler
Profil *
Jeste me nepadlo, ma cenu delat proces Win Obnoveni dat ze zalohy ? (nejak tak se to jmenuje)
Nox
Profil
Zálohovat, zálohovat, zálohovat, jak říkal soudruh L. A sestru pouštět k nějakýmu prohlížeči, který nepoužíváš...a do neadministrátorskýho účtu...;)
http://www.google.cz/search?hl=cs&q=obnova+souborů ...možná to program nestanovil správně, můžeš to zkusit ještě nějakým jiným
SwimX
Profil
Nox
Potřeboval bych obnovit záložky z opery, bylo jich tam hafo
On nechce soubory.

v koši nejsou, nikde nejsou.
doufám že myslíš v tom koši v Opeře, protože v tom Win nemaj co dělat. :)

Pokud si zavřel prohlížeč a máš nastaveno neukládat záložky tak máš asi smůlu. Myslím si, že takle dokonalá Opera není.
Nox
Profil
SwimX
Myslim že myslí záložky jako bookmarky, ne záložky jako taby...ve druhém případě by snad o nic závažného nešlo
...jde pak taky o to, jakým způsobem je smazala, jestli deletla soubor nebo ho jen vyprázdnila
přes správu v Opeře
SwimX
Profil
Nox
Myslim že myslí záložky jako bookmarky
to ani nevim jak se maže :)

ve druhém případě by snad o nic závažného nešlo
no to by ses divil. Smazal jsem si 30tabů když sem si hrál s nastavením a půlku sem jich už nenašel. (Možná si zapnu ukládání hitorie stránek)
Webbuiler
Profil *
Mno tak zatim co jsem vyzkousel , tak nic, asi to vzdavam, nastesti sem neco zalohovane mel, sice je ta zaloha rok stara, ale tak co budu potrebovat si najdu na netu. No nic :((( Po formatu segre asi udelam jeji ucet kde si bude moc mazat co se ji zlibi ...
Diky za rady
Nox
Profil
SwimX
Nemáš zaplou historii? Uff :) bez toho bych nemohl žít... naopak bookmarky skoro nepoužívám, spoléhám se jen na to
SwimX
Profil
<mimo-téma>
Nox
bookmarky taky nepoužívám. Historii? nebyla potřeba zatím. Cachce mažu vždy po zavření prohlížeče (diskovou)
Všechno si nechávám v záložkách, když to vyřeším, pochopím, přetu tak záložku zavřu. Když už pomalu nevidím ani favicony tak je to pro mě signál abych něco začal dělat. Mít historii tak bych nedělal nic :))
</mimo-téma>
Petas
Profil *
Při spustění se objeví pouze Prázdný list-Opera.Nereaguje na žádné kliknutí.List je černý,v pravo nahoře je napsáno-Uzavřené listy
Petas
Profil *
Při spustění se objeví pouze Prázdný list-Opera.Nereaguje na žádné kliknutí.List je černý,v pravo nahoře je napsáno-Uzavřené listy
roboiso
Profil *
Ahoj,chtěl jsem se zeptat jak bych mohl obnovit smazanou historii v opeře,nějak nemám vůbec tušení jak se to dělá.Díky za radu
zvěřiňák
Profil
Webbuiler
Windows vytvářejí body obnovení systému buď při každé instalaci nějakého programu nebo automaticky jednou za čas nebo dané uživatelem. Mělo by jít to použít a vrátit systém do stavu před vymazáním uložených záložek v opeře. Vyzkoušej to a uvidíš. Pokud se to nepovede, jde to obnovení systému vrátit zase do předchozího stavu. Start - Všechny programy - Příslušenství - Systémové nástroje - Obnovení systému. Tam si vybereš příslušné datum před vymazáním těch záložek a budeš postupovat podle průvodce.
imploder
Profil
Webbuiler
V Opeře se narozdíl třeba od FF smazané záložky hážou do koše. Otevři si správce záložek (Ctrl+Shift+B) a podívej se do složky Koš, možná tam budou (měly by, pokud jsi je smazal přímo v Opeře).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0