Autor Zpráva
gonza
Profil
Včera kdyz jsem zapl počítač zjistil jsem že se mi smazaly všechny polozky z plochy.Uplne vsechno foto video ... A take vsechny zalozky na internetu a hesla atd.. Ostatni programy jako hry a ostatni nainstalovene vsek zůstalov pořádku. Vubec nevim cim by to mohlo být a co s tim mam delat. Pradte prosim
Joker
Profil
gonza
mam problem
Není nad dobrý titulek.
("Mám problém." - "Jistě." - "Jakto... Vy to víte?" - "Ano." - "Jakto?" - "Právě jste mi to řekl." - "A víte, v čem ten problém spočívá?" - "Váš problém spočívá v tom, že se neumíte vymáčknout, Bernarde!"
- Jistě, pane premiére)

Není to v koši? Možná by pomohl nějaký nástroj na obnovu smazaných dat. Prozatím bych se snažil pokud možno nekopírovat do počítače nové soubory.

Ohledně příčiny: Nehrabal se v počítači nějaký zlomyslný (nebo počítačů neznalý) člen rodiny či někdo takový? Virus? Nezabezpečená síť?
gonza
Profil
bohuzel v kosi to neni ale vse co v nem bylo v nem take zustalo
gonza
Profil
myslite ze tento program Restoration 2.5.14 muze pomoci je to pry na obnovu dat
Joker
Profil
gonza
Ještě další tip- nejsou ty soubory někde přesunuté? Zkuste nějaký z nich vyhledat.

Ten program by mohl pomoct.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Jokera:
Není nad dobrý titulek.
Až budeme mít nasazený nový JS, dostane takový titulek dva body a odeslání bude zbržděno dialogovým oknem.


Reaguji na gonzu:
Zaregistroval ses na diskusní fórum o webdesignu, aby ses zeptal na problém s plochou. Zajímavé.
Nejsi ve Windowsu přihlášený přes jiný účet?

myslite ze tento program Restoration 2.5.14 muze pomoci je to pry na obnovu dat
Používej prosím diakritiku a interpunkci. Jestli se ptáš, měl bys na konec věty napsat otazník.
S uvedeným programem zkušenosti nemám a kdybych nějaké chtěl najít, hledal bych je jinde.
joe
Profil
gonza
Nemáš je jen skryté?

Pravým tl. na plochu -> seřadit ikony -> zobrazit ikony na ploše
gonza
Profil
nn ale pres ten program jsem je nasel

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0