Autor Zpráva
Jantxx
Profil *
Zdravim všechny. Učim se programovat v C++ a tak jsem si udělal program zkompiloval jsem ho a chci si ho spustit jako .EXE ale program se v .exe zapne a okamžitě zas vypne. co s tím??
Miloš
Profil
Předpokládám, že je jeho úkolem výpis na standardní výstup, tedy na obrazovku. Pak se zkrátka program provede a protože už nemá, co by dělal, ukončí se.
Zkus ho spustit v oknu příkazové řádky (CMD).
imploder
Profil
Jantxx
Co v tom programu je? Pokud dokončí svou činnost, tak samozřejmě skončí. Dřív by skočit neměl, ale těžko říct, když neznáme kód.
Philber
Profil
zkus nakonec pridat scanf(); ci readline() nebo gets();
tzn ze to bude po skonceni ukonu vyzadovat jakysi vstup normalne pak staci zmacknout enter a zkonci to,..
asi to jde i jinak,. ale nikdy sem to neresil
imploder
Profil
Pokud to je program na terminál tak ho spusť v terminálu. Vlastně ho spusť v terminálu tak jako tak, nemůžeš nic pokazit.
Miloš
Profil
imploder
Jestli on ví, co je to terminál. Už jsem to psal výše – aby to spustil v okně příkazové řádky (očividně to má pod Windows, když to má příponu EXE).
Jantxx
Profil *
tady je kód toho programu. Normálně mi to napí tak jak má napíšu tři čísla dám Enter ale pak se to hned vypne. Možná to ten výsledek stihne napsat ale chci aby si to ten uživatel taky prohlédl.
#include <iostream.h>
#include <math.h> 
int main()
{
int number1,number2,number3;
double average;

cout<<"Napiste tri cisla a ja spocitam prumer"<<endl;
cin>>number1>>number2>>number3;
average = (number1 + number2 + number3) / 3.0;
cout<<"Prumer vami napsanych cisel je: "<<average<<endl;

return 0;
}
Timy
Profil
Jantxx
Viz [#4]
Mira
Profil *
je to uplně jednoduché.
na konec programu napiš
system("pause");
Miloš
Profil
Mira:
Myslíš, že na to Jantxx za uplynulý rok a půl nepřišel?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0