Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Mám notebook s WIN XP, více uživatelských účtů, pouze jeden administrátorský - právě u něho jsem zapomněl heslo. Jak se mohu k tomu administrátorskému účtu přihlásit?
Matthew
Profil
No neviem, to asi nepojde. Skusil by som repairovat instalaciu Windows. Tým si myslím, že sa odstránia všetky užívateľské accounts
Anonymní
Profil *
Skusil by som repairovat instalaciu Windows.


To nepomůže, ale řešení už vím.
Spikee
Profil
Nešlo by to cez príkazový riadok?
Anonymní
Profil *
Nešlo by to cez príkazový riadok?


Neviem ale jde to jednim programom...
peta
Profil *
Spikee Jde to udelat tak, ze is zkopirujes soubory s hesly a pustis l3c (nebo takove cosi, uz to nemam na disku) hledac hesel. Trva to ale tak 2-7 dni, podle rychlosti stroje a slozitosti hesla.

v google jsem treba ted nasel toto
http://www.petri.co.il/reset_domain_admin_password_in_windows_2000_ad. htm
mr
Profil *
Tak to ja mam neco lepsiho: http://home.eunet.no/~pnordahl/ntpasswd/bootdisk.html

Postup:
http://www.zive.sk/h/Poradca/AR.asp?ARI=107792

Udelas si bootovaci disketu a zmnenis to heslo - treba na prazdne.

Trva to cca 5min ;-)
Ten programek umi win 2k a xp i se vsema service pakama a soub. sys NTSF a FAT32, uz jsem to zkousel a je to super utilitka.
Anonymní
Profil *
Bohužel se mi to nepovedlo udělat.

Byl by někdo tak, hodný a uvedl by e-mailovou adresu na kterou mu mohu poslat soubory s hesly a on my napsal ke kterému uživ. účtu je jaké heslo???
Adun
Profil *
Existuje nějáký program Cain & Abel. Pak s ním otevřeš soubor s hesly. V praxi jsem to ještě nezkoušel, ale stáhni si ho. Možná na nějákým webu najdeš podrobný návod.
Anonymní
Profil *
Dekodovat heslo z souboru je na par tydnu, mozna i temer neproveditelne.
To na co jesm ti psal odkaz opravu spolehlive funguje, ten navod se tedy trosku lisi
protoze vysli nove verze, ale je to temer to same.
Jestli chces napis mi na icq a ja ti rad poradim.
264-137-619
Anonymní
Profil *
Jak se jmenují ty soubory s hesly u WIN XP - ze kterých bych to měl dekódovat? Mám tam "DS_SAM" a "sam".
Anonymní
Profil *
soubory by se meli jmenovat sam
Cirdan
Profil *
ak mozem odporucat.. drzal by som sa odkazu co napisal mr pokial sa dodrzuje postup tak to funguje....
otestovane na viac ako 100 pocitacov.....
andrej 74
Profil *
kto mi posle meno a heslo na panda antivirus 2007 2.00.03
Railbot
Profil
andrej 74
meno: hnusnejzlodej
heslo: patrimzamrize

:)
peki
Profil
Anonymni
Dekodovat heslo z souboru je na par tydnu, mozna i temer neproveditelne.

"Hovadina". Pokial nemas heslo dlhsie ako 14 znakov a pouzivas iba a-zA-Z0-9 tak to moze trvat tak 5 minut ...
ze ako ?
Vygoogli si nieco o ophtcracku a rainbow tables
Vojsooo
Profil *
peki, skor myslim ze to co si napisal ty je hovadina.... skus dekodovat heslo ktore ma nad 6 znakov a uvidime kolko ti to bude robit... :) Mam s tym skusenosti :PP a jedna sa o zakladnu znakovu sadu a-z 0-9
Měsíček
Profil
jinak na soom.cz jsou toho mraky a byl tam jeden dosti podrobný návod jak získat hesla (všechny) z WINXP.
Tomáš Hanus
Profil
Vojsooo
peki
To je přeci idividuální. Jeden mluvíte o tom, že máte "slovník", ve kterém je heslo. Druhý slovník nemá a "zkouší". Časová složitost se přeci nedá porovnávat. Pokud nemám, kde vzít heslo, tak už použití a-zA-Z0-9 kolem 10 znaků je neřešitelná úloha z důvodů časové nedostupnosti.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0