Autor Zpráva
Nox
Profil
Zdravím,
máme doma připojení rozdělené přes router do dvou pc. Pozoroval jsem u sebe zvýšenou latenci,
a tak jsem měřil na rychlost.cz

První PC:
Ping 1-2ms | Stabilita: 70%

Druhé PC:
Chrome: Ping 500-650ms | Stabilita 60% | 678 kBs / 404 kBs
Opera: Ping 10-45ms | Stabilita 28% | 2029 kBs / 300 kBs
FireFox3: Ping 13-70ms | Stabilita 60% | 2405 kBs / 590kBs
IE7: Ping 12-30ms | Stabilita 50% | 3278 kBs / 549 kBs
Připojení bych měl mít 25/4 Mbit, takže to IE7 ustřelilo trochu dl, ale Chrome opět výrazně málo...vše sem pustil tak 3x

Docela to odráží to, jak mi to přišlo...když už se něco stahuje, tak to jede rychle, ale jednotlivé vyřizování požadavků je dost pomalé
Což není úplně super, hlavně ten Chrome, který bych rád používal

Na prvním PC je Avast free + WinXP fw a na mém ESET Smart Security 4 ... Chrome jsem zkoušel s aktivním režimem vypnutým i zapnutým - stejné výsledky
Nevím jestli to může být tímto...zase ESS mi přijde jako velmi rychlý soft, snad se nepletu

Reset routeru ani modemu nepomohl

Nevím co dát ještě za info...
Díky moc!
bohyn
Profil
Nox
1) Zkousel jsi vypnout firewall v ESS? ESS je sice celkem rychly, ale nikdy nebude rychlejsi nez nic :) (Win FW filtruje jen prichozi spojeni)
2) Na 1. PC ma Chrome take latence?
3) Zkousel jsi i jine mereni rychlosti?
4) Zkus porovnat nastaveni site obou PC, zejmena branu a DNS
5) Neni to tim ze PC1 ma silnejsi hardware?
6) Nevim na kolik je spolehlive mereni zlomku vteriny (latence) v browseru. Muze to byt chyba scriptu/appletu
Nox
Profil
1) stejný výsledek
2) není nainstalovaný, napravím a zkusím
3) jiné neznám, ale pohledám
4) mrknu na to
5) PC1 má znatelně slabší hw
6) jestli 10 nebo 20 je samozřejmě jedno, ale 70ms oproti 1ms už tam málo a 650ms oproti 1ms je opravdu hodně (ta 1 je samozřejmě minimum a vím, že to není přesný)

díky za tipy

EDIT:
2) na PC1 je Chrome ok
3) zkoušel jsem ještě Lupu - ping 700-1000ms, Speedtest.net ping 430ms
4) no moc se v tom nevyznám, ale vypadá to shodně

Jinak vzhledem k tomu, že ostatní prohlížeče sou celkem ok, tak to asi bude něco s tím Chromem...teď jsem ho reinstalloval a nic, tak...ještě budu hledat
Nox
Profil
Pokračování zde, snad se to dořeší...
[Google Chrome Help]

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0