Autor Zpráva
kostal
Profil *
zdravím prosím vás nevíte někdo jak se na notabooku používají ty číslce co jsou na klávasách modře? ý,á,í,é,u,i,o,p, atd děkuji:-)
Mistr
Profil
kostal
Neuvedl jsi typ notebooku, který vlastníš, takže nemůžu poradit zcela konkrétně.

Zkus na klávesnici najít klávesu s písmenky Fn (bude také popsána modře). Najdeš ji pravděpodobně někde v úrovni mezerníku. Když - třeba ve Wordu - stiskneš klávesu Fn a zároveň s ní klávesu s modrým číslem, mělo by se Ti zvolené číslo ve Wordu napsat.
aha
Profil
Vlevo vedle mezerníku je klávesa Fn. Přidržet a psát číslice. Jo, a musíš nejdřív zapnout Num LK, což se dělá tak, že zmáčkneš to Fn a klávesu NumLK. Že je zapnut indikuje kontrolka.
Chamurappi
Profil
Reaguji mimo téma na Mistra:
Kdybys byl kostal a přišel na nějakou neznámou diskusi z vyhledávače, jak bys našel svůj přesunutý příspěvek?

Moderátor Mistr: Využiji modrátorských poznámek, abych touto mimotématickou diskusí zbytečně neodváděl pozornost od zde řešeného tématu. A odpověď na Tvůj dotaz? Pravděpodobně bych použil vyhledávání v dané diskusi.
joe
Profil
kostal
U mě to funguje tak, že pomocí Fn a NumLck zapnu num lock a pak klávesy s modrou číslicí píší číslice (Fn už držet nemusím). Po vypnutí num locku se pak přepnou zase na písmena.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Mistra:
Pravděpodobně bych použil vyhledávání
Vyhledávání tu nepoužívají ani registrovaní členové, natož kolemjdoucí. Myslím, že kostal si zdejší odpověď nikdy nepřečte. Ale hlavně, že v tom máme pořádek :-)

Využiji modrátorských poznámek
Běžně do svých příspěvků nekoukám, jestli mi v nich někdo odpovídá, takže jsem tě skoro přehlédl.
Mistr
Profil
Chamurappi
Vyhledávání tu nepoužívají ani registrovaní členové, natož kolemjdoucí. Myslím, že kostal si zdejší odpověď nikdy nepřečte. Ale hlavně, že v tom máme pořádek :-)
A co bys tedy, Chamurappi, navrhoval jako řešení?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0