Autor Zpráva
Bubák
Profil
Chtěl bych doplnit toto zamčené vlákno: Kde stahnout posledni Windows 7

Veřejná RC verze Windows 7 bude ke stažení od 5. května.

Microsoft vydal, pokud se nepletu, několik veřejných betverzí Windows 7, takže Petricek možná o warez ani neměl zájem.
quinux
Profil
Bubák
Veřejná byla zatím jen jedna a ta se již stáhnou nedá (když nepočítáme torrenty apod.) Další veřejná bude až ta 5. května :)
Miloš
Profil
To vlákno je, koukám, už odemčené.
Str4wberry
Profil
A příspěvky [#1] a [#2] jsem tam překopíroval.
Mistr
Profil
Miloš
To vlákno je, koukám, už odemčené.
Ano, to jsem byl já asi ve dvě v noci. :-/
Bubák
Profil
Str4wberry, Mistr
Diky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Bubáka:
Microsoft vydal, pokud se nepletu, několik veřejných betverzí Windows 7
Přiznávám, že jsem netušil, že betaverzi uvolnil i pro nepředplatitele MSDN.

Petricek možná o warez ani neměl zájem
Kdyby neměl zájem o warez, tak je jediná možná pozitivní odpověď „ze serverů Microsoftu“.
Zůstane-li vlákno odemčené, je pravděpodobné, že tam nějaký náhodný kolemjdoucí vhodí odkaz na pirátské zdroje.
Timy
Profil
Chamurappi
Kdyby neměl zájem o warez, tak je jediná možná pozitivní odpověď „ze serverů Microsoftu“.
Proč jediná? Stáhnu-li si instalačku z rapidu/torrentu a pak si to normálně zaregistruji u MS (což ani nebylo nutné), tak to je stejně legální, ne? Instalačka to bude stejná, ověřitelná md5 hashem.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
Pokud je něco zdarma veřejně dostupné, neznamená to, že to může kdokoliv šířit dál. Licence k užívání díla není automaticky licencí k šíření rozmnoženin.
Timy
Profil
Chamurappi
Pokud je něco zdarma veřejně dostupné, neznamená to, že to může kdokoliv šířit dál.
Já to ale nešířím, já to stahuji. Petricek chtěl downloadovat, ne uploadovat. Já to taky stahoval z Rapidu, protože z MS to buď v tu chvíli vůbec nešlo nebo to šlo hrozně pomalu a necítím se jako nějaký strašlivý pirát. OS jsem si pak normálně zaregistroval, takže si mě i do statistik mohli započítat :-).
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
Petricek chtěl downloadovat, ne uploadovat.
Stahovat může, ale ten, kdo mu dá odkazy na nelegální rozmnoženiny, šíří informace o warezu.
Timy
Profil
Chamurappi
Chceme tady být papežštější než papež? Když je to legálně možné stáhnout z MS serverů, tak se pravděpodobně většina pokusí o stáhnutí právě z těchto serverů. Pokud to z těch serverů stáhnout nepůjde, pravděpodobně se člověk poohlédne po jiných cestách jak stáhnout tutéž instalačku. Hrozné. Děsivé.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
Chceme tady být papežštější než papež?
Nechceme. Obhajuji jen svoji formulaci z příspěvku #7.

pravděpodobně se člověk poohlédne po jiných cestách, jak stáhnout tutéž instalačku
Zeptat se v kategorii „Problémy v začátcích“ na diskusním fóru o webdesignu dle mého názoru není optimální cesta.
Timy
Profil
Chamurappi
Pokud nechceme být papežštější než papež, pak jistě neplatí, že „jediná možná pozitivní odpověď „ze serverů Microsoftu“.

Zeptat se v kategorii „Problémy v začátcích“ na diskusním fóru o webdesignu dle mého názoru není optimální cesta.
Irelevantní vzhledem k naší debatě.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
Ta věta platí, protože nelegálně šířená kopie čehokoliv je warez a jediný legální šiřitel je Microsoft. Neříkám, že je tento případ trestuhodný, neříkám, že je to hrozné či děsivé, neříkám, že je Petricek strašlivý pirát.
Timy
Profil
Chamurappi
Pak ale platí, že chceš být papežštější než papež, když vylučuješ i to, abych ho (třeba) třeba jen poslal na warforum.cz, aby se zkusil poohlédnout po jiné cestě, když MS servery nejde. Já beru, že by se mělo zakročit proti tomu, když tady někdo poskytne linky na nelegální Photoshop, který normálně stojí dvacet tisíc, ale když se jedná o software, který je k dostání zdarma a originální servery prostě zrovna nejedou... Z hlediska legálnosti to nejsem schopný posoudit (nemyslím si, že je 100% jisté, že by i případné uvedení odkazu bylo protizákonné), proti zdejším pravidlům to přísně vzato je, ale ten selský rozum mi říká, že když si to stáhne odjinud, tak se vůbec nic nestane.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
když vylučuješ i to, abych ho (třeba) třeba jen poslal na warforum.cz
Nevylučuji. Opakuji, že jen obhajuji svůj výrok v #7, za který mě popotahuješ.

proti zdejším pravidlům to přísně vzato je
Ve vztahu k pravidlům z toho nevyvozuji žádný závěr. Běžně zde tolerujeme i warez ve formě standalone verzí starších Explorerů.

když si to stáhne odjinud, tak se vůbec nic nestane
Nestane. Ale budu mít pravdu :-)
Str4wberry
Profil
Ale budu mít pravdu :-)

Ty máš, Chamurappi, vždycky pravdu.
win help
Profil *
Sry že se ptám ale mám dotaz. Je nějaký service pack na windows 7??
panther
Profil
win help
Sry že se ptám ale mám dotaz. Je nějaký service pack na windows 7??
a proč se ptáš nás a nepoložíš stejný dotaz strýčku Googlovi?
fuckin
Profil
win help
Prosim? Win 7 jeste oficialne nevysel a ty chces service pack ktery se objevuje zhruba za rok po vydani?

Na warez sitich uz konecna verze je ale zadny service pack samozrejme neni, akorat par updatu.
poklad
Profil *
tak jsem šťastný člověk. moje škola nam předplácí msdn a ja ted uz mam finalni verzi windows 7 professional.:D:D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0