Autor Zpráva
Werewolf
Profil
Ahoj, instaloval jsem si hru a ve čtvrtině instalace na mě vybafla chyba. Něco o Cyklické redudantní kontrole v E:\Data2.cab. Poradil byste někdo, prosím, co to znamená popř. jak to vyřešit? Díky

Edit: večtvrtině opraveno na ve čtvrtině :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Werewolfa:
Vadné médium.

jak to vyřešit?
Já to obvykle řešil tak, že jsem z diskety, která tohle zahlásila, udělal brýle na pozorování zatmění slunce.
imploder
Profil
CD se jako brýle na zatmění použít nedá, ale možná se bude hodit na plašení ptáků.
H13
Profil
imploder
"CD se jako brýle na zatmění použít nedá"
Tak to právě zkouším a funguje to. Buď se můžeš dívat prostředním otvorem (nedoporučuju) nebo normálně skrz CD (CD-R, DVD-R) a sluníčko taky uvidíš :-) Možná budou CD brýle více in než Disketa brýle :-)
Xmen
Profil *
čau, co když ta -chyba dat(cyklická redudantní kontrola)- na mě vyskočí u stahování např. písničky nebo antiviráku?? s tím jde něco udělat??
mckay
Profil
Xmen:
Nejspíš by si to měl ukládat na jiné médium - jak už tu z textu vyplývá.;)
hanzs
Profil *
"cyklická redudantní kontrola" Toto mi vyskočí, když pracuji s poškozeným mediem. (Když chci přepsat
do PC nahrávku z DVD kamery a nahrával jsem na starší přepisovatelný disk)
Disk se dá zkopírovat v Neru: Nero Burning ROM
Kopírování DVD
Vlastnosti čtení
Rychlé čtení bez opravy chyb
Kopírovat
Pokud jde o film, většinou je na výsledném disku jen malá chybička. Jestli jde ale o hru, nejsem si jistý,
jestli by pak jela, nebo šla vůbec instalovat.
tiso
Profil
hanzs: a? Pointa?
Kacko
Profil
How to repair a scratched disc
anonymní
Profil *
ahoj, mám menší problém, stáhla jsme si filmy z ulozto.cz a nejdou mi zkopírovat na flash disk, pokaždé se mi zobrazí chyby (cyklická redud.kontola) nikdy předtím se mi to nestávalo, co s tím mám dělat?děkuji Petra

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0