Autor Zpráva
keeehi
Profil
Ahoj,
Mám problém s ikonami na ploše. Pod názvem se mi zobrazuje modrý obdélník, u některých ikon (např u složky) se kus modrého objevuje taky. Nevím jak se toho zbavit.
Díky

Medvídek
Profil
keeehi
pravým čudlem na tento počítač-> vlastnosti -> záložka Upřesnit -> Výkon-nastavení -> Použít stíny popisků ikon na ploše
Shane
Profil
A kdyby ti nefungovalo Medvídkovo řešení, zkus Google.
keeehi
Profil
nakonec pomohlo toto:
"Občas je to webová stránka na ploše: pravé tl. na plochu/vlastnosti/plocha/vlastni nastaveni plochy/web a odškrtat ty weby"
Mysak
Profil *
Nebo si stáhněte program Iconoid.

http://www.stahuj.centrum.cz/uprava_plochy/ikony_kurzory_a_ostatni/iconoid/?g[hledano]=iconoid&g[oz]=3
Adel
Profil *
keeehi: Měla jsem naprosto stejný problém a jen co jsem odškrtla ten jeden parazitní web, kterej mi tam překážel, je to zas v pohodě!!:) Díky moc za radu!! Už jsem byla zoufalá, co s tím!:D
jozef
Profil
ahoj....prosim vas mam taky isty problem z ikonamy ...no skusam pravym tlacidlom na ento pociac-upresnit-pouzit stinu poprsku na plose a nic stale mam ten modry obdlznik ...uz som z oho zufaly neviem si pomoc poradte mi prosim vas.
Keeehi
Profil
jozef:
Viz [#4].
zizinda
Profil *
Děkuju pomohlo to


[#5] zizinda
strup
Profil *
pomohl mi az ten program .. díky .. je to jednoduché

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0