Autor Zpráva
sifik
Dobrý den,

neví někdo jak spustit .exe soubor při startu windows? Není to normální program, pouze .exe aplikace, která mění vzhled windows lišty....Předem moc děkuji za všechny případné tipy a rady...
bohyn
sifik
Nejjednodusi je pridat zastupce do start nabidky -> po spusteni
Chamurappi
Reaguji na sifika:
Proč se ptáš webdesignérů a ne vyhledávače? Na svůj dotaz bys našel mezi prvními výsledky tohle, tohle a tohle.
sifik
neptám se jenom webdesignerů, na diskuse.jakpsatweb.cz chodím často a vím, že tu je sekce "Práce s počítačem", myslel jsem si, že to do ní patří. Děkuji za rady, ale vyhledávač jsem také použil a všechny tipy jsem vyzkoušel a žádný nešel, proto píšu sem.
Chamurappi
Reaguji na sifika:
myslel jsem si, že to do ní patří
Budiž.

všechny tipy jsem vyzkoušel a žádný nešel, proto píšu sem
To máš rovnou napsat, co jsi zkoušel a co ti nejde, protože jinak ti naservírujeme stejné rady.
Článek na druhém z mých odkazů radí v první části totéž, co poradil bohyn. To ti tedy také nejde?
sifik
Ten funguje jen na půl.....jelikož aplikaci sice zapne, ale nefunguje tak jak má...
tiso
sifik - keď ju spustíš ručne tak funguje ako má?
Chamurappi
Reaguji na sifika:
Aha. Copak to je za aplikaci?
sifik
jj pokud jí spustím ručně tak funguje dobře, aplikaci si můžete prohlédnout na http://www.crystalxp.net/galerie/en.id.17758-viglance-axisboss-explorer-tools.htm

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: