Autor Zpráva
katerina23
Profil *
Ahoj chtěla jsem se zeptat jestli jde nák zjistit heslo na e-mail pokud jsem ho zapoměla.Mockrát děkuji za radu
panther
Profil
katerina23
můžeš si vnechat zaslat nové po zodpovězení kontrolní otázky (tedy u většinů e-mailů, ani jsi neuvedla kde mail máš). Případně napiš na nějakou podporu a ne na forum o webdesignu.
Nick
Profil *
Pokud to bylo známé slovo, tak se to dá zjistit přes wordlist attack. Celkem snadná záležitost =) (v závislosti na rychlosti a ochraně napadených serverů - na gmailu to nepůjde).
waran
Profil
Nevím, do které diskuse mám svůj dotaz napsat, a tak doufám, že se to nejlépe bude hodit sem:
Dělám svoje stránky, a chci, aby návštěvníci museli zadat uživatelsé jméno a heslo. Hledal jsem to v Jakpsatweb.cz > JavaScript > Základy, objekty > Větvení. Myslel jsem si, že podmínka If je to pravé, ale nějak mi to nefunguje. Asi jsem to tam nějak špatně zadal. (Zkoušel jsem <script> i <script language="JavaScript" type="text/javascript">, ale nějak mi to tam nejde. Ale pokud to jde rovnou v HTML, tak by to bylo ještě lépe.)

Za každou rozumnou odpověď předem díky.
Smajda
Profil
v html to neuděláš musíš buď v javascriptu nebo v php a propojení s databází hledej na googlu a tady "Registrace" "přihlašování" apodobny věci.
Bubák
Profil
www.jakpsatweb.cz/heslo.html

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0