Autor Zpráva
matin
Profil *
Hezký den, potřeboval bych poradit jak na vzdálenou plochu z XPček do Vist. Můžete doporučit nějakej soft?
Str4wberry
http://mesh.com
matin
Profil *
díky, já potřebuju přímo vzdálenou plochu v reálnym čase, to umí také?
Str4wberry
Ano, proto to píšu.
DoubleThink
Profil *
Hezký den, potřeboval bych poradit jak na vzdálenou plochu z XPček do Vist. Můžete doporučit nějakej soft?
Něco se ti nezdá na klasickém MSTSC? Z XP do Visty to funguje normálně (po aktualizaci dokonce i včetně nejvyššího stupně ověřování).
matin
Profil *
Něco se ti nezdá na klasickém MSTSC? Z XP do Visty to funguje normálně (po aktualizaci dokonce i včetně nejvyššího stupně ověřování).

to bych moc rád použil, ale
mě to píše právě chybu -
Připojení ke vzdálené ploše nelze inicializovat....
protože přihlašovací software ve vzdáleném počítači byl nahrazen nekompatibilním softwarem.

pokud vim tak sem nic nenahrazoval (doufám)
Mike8748
DoubleThink
jenom detail, ne kazdy visty maj Terminal Server, na nizsich verzich vist je to nemozny pouzit
DoubleThink
Profil *
jenom detail, ne kazdy visty maj Terminal Server, na nizsich verzich vist je to nemozny pouzit
To je pravda, ale pak by nešel použít vůbec (hlásilo by to něco ve smyslu nenalezeného terminálového serveru)

přihlašovací software ve vzdáleném počítači byl nahrazen nekompatibilním softwarem.
Zkus aktualizovat přihlašovacího klienta nebo snížit zabezpečovací úroveň na cílovém PC.
Renda-L
Profil *
Připojení ke vzdálené ploše nelze inicializovat....
protože přihlašovací software ve vzdáleném počítači byl nahrazen nekompatibilním softwarem.

Dobrý den,

měl jsem také problém s výše uvedeným hlášením a pomohlo vymazat v registru tento klíč "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\GinaDLL"

Problém byl na WinXP Prof. SP3.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: