Autor Zpráva
Kanikul
Profil *
Mám systém (W XP SP2) po reinstalaci včetně format C: a nová instalace Thunderbirdu mi nenabízí stáhnutí starých přečtených zpráv, stahuje mi to jen ty nové (nepřečtené)? Jak se k té staré poště dostanu (mám thunderbird poslední verzi).
Thundebird používám jen krátce :(
Medvídek
Profil
To nezáleží na thunderbirdu, ale u poskytovatele emailu. U Gmailu si mužeš nastavit stahování starých zpráv od určitého data. Jinak doporučuji používat při reinstalu MOZBACKUP :)
Mike8748
Profil
Kanikul
pokud sis neudelal zaloho predem, tak mas smulu. tedy pokud na postu pouzivas POP3 protokol

TB stahuje emaily do slozky na pevnej disk, a na serveru je vymaze. tak funguje POP3 protokol.
takze pokud sis neudelal zalohy uzivatelsky slozky pred formatem, tak bych rek ze mas smulu
Axamith
Profil
TB stahuje emaily do slozky na pevnej disk, a na serveru je vymaze. tak funguje POP3 protokol.
U poštovních klientů Mozilla a jejích klonů je možnost nastavit ponechávání zpráv na serveru, popř. je automaticky mazat po určité době. Tímto způsobem stahuji veškerou poštu duplicitně v práci i do NTB doma. V každém případě před přeinstalací doporučuji postup viz. [#2] již několikrát se mi to vyplatilo. V tvém případě jsi nejspíše o veškerou poštu přišel, pokud jsi zprávy ze serveru již stáhl. Přihlas se přímo na svůj poštovní server a zkontroluj si, jestli tam zprávy ještě jsou. Pokud máš placený hosting, tak by nebylo od věci kontaktovat správce, jestli provádí pravidelnou zálohu dat vč. pošty a jestli je k dispozici. Pokud ne, tak se smiř, že svoji starou poštu už neuvidíš.
Kanikul
Profil *
To je divný... status u poskytovatele hlásí 60% obsazeného prostoru post-účtu, takže ty zprávy tam jsou, a dříve jsem použival Thunderbird s tím, že tam zůstavaly i po přečtení...
Ve webové aplikaci hostingu to mají zmatené, složká přečtených zpráv též chybí, ale asi je budu muset tedy otravovat co a jak... díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0