Autor Zpráva
slim12
Profil
Poradte mi prosim chci si koupit notebook ale nevim jakej mam vybrat do 15000 Kč, aby tam byl pevný disk 320GB,operačni pamet alespon 3Gb,WiFi,BlueTooth,webkamera,dobra graficka karta.Uvažuji o tomto notebooku ale nevim jestli je dost dobrej http://www.alza.cz/msi-ex620x-044cz-d104363.htm.Chci ho na programovani (PHP,C++...) a photoshop na vytvařeni krafiky na web.Diky všem za pomoc
slim12
Profil
Zajimalo by mně na strankach alza.cz piše že tam machanika Blu-ray jestli to bude čist i normale CD?Diky
imploder
Profil
slim12
Notebooky MSI mívají na svoji cenu výkonné součástky, ale ne tak kvalitní konstrukci (problémy typu měkký plast - displej se prohýbá, měkká klávesnice, problémy s chlazením). Nevím, možná tenhle konkrétní je v pohodě. O těhle věcech se prostě v parametrech nepíše a přitom můžou být dost podstatné.

Zajimalo by mně na strankach alza.cz piše že tam machanika Blu-ray jestli to bude čist i normale CD?
jj, blu-ray mechaniky obvykle umí číst i CD a DVD.
drowmirg
Profil *
Dell Vostro 1510, bez systému za 10k, ideální pro programátora - jednoduchý vzhled, žádné tlačítka s maxi a mega turbem, v noci ideální - bez spousty světýlek na klávesnici - ideální na sledování filmů, nadstandartní wifina (alespoň podle toho, že chytne to, co jiní ani nevidí), pokud rád sem tam hraješ - rozjedeš na velice slušné rozlišení atd. i hry jako Battlefied2...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0