Autor Zpráva
notes
Profil *
Chtel bych si poridit novy notebook nechci ale do nej investovat moc koukal sem se na dell vostro 1710 a hp pavilion dv7230
co na to rikate diky
jeste sem se chtel zeptat na chlazeni jestly mam neco kupovat kdyz je tady porad teplota 30 a budu ho pouzivat spis jako desktop
omlouvam se ze nepisu cesky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na notesa:
co na to rikate
Že by ses měl zeptat na nějaké jiné diskusi. Odborné těžiště tohoto fóra spočívá jinde než v hardwaru. Až budeš mít problém s vlastní webovou stránkou, pomůžeme ti ho zdárně vyřešit, ale fundované odpovědi v jiných oblastech nezaručejeme.
joe
Profil
porad teplota 30
Kde to žiješ prosim tě :-)

Bral bych pavilion. Proč? Líbí se mi víc.
Záleží k čemu ho chceš používat. Ten pavilion, který zmiňuješ jsem ale nenašel.

nechci ale do nej investovat moc
a 30.000 ti přijde málo? Tolik bych za notebook nikdy nedal a raději bych si koupil normální PC, za tu cenu bych měl aspoň 4 takové...
notes
Profil *
no 30 000 to urcite neni pavilion tenhle koupis i za 16 000 kdyz se povede a vostro je drazsi tak cca 20 000 podle konfigurace ale za 800 euro je uz skoro to nejlepsi - grafika obrazovka procesor
joe
Profil
notes
Nevím, tak zkus přihodit přímé odkazy na podrobnosti s notebookama. Našel jsem třeba tady ceny toho DELLu. Ten pavilion jsem nenašel vůbec nikde, nespletl sis číslo?
notes
Profil *
jsme v eu muzes nakupovat po cele evrope http://www.numerama.com/comparer-les-prix/428970-HP-Pavilion-DV7-2030.html
notes
Profil *
dell ) http://configure2.euro.dell.com/dellstore/config.aspx?b=&c=fr&cs=frbsdt1&kc=N4X17203&l=fr&oc=N0717203&rbc=N0717203&s=bsd
imploder
Profil
jsme v eu muzes nakupovat po cele evrope
Pokud ti nevadí, že pak nebudeš mít českou klávesnici... i když dá se vyměnit. Zrovna ve Francii používají tu divnou AZERTY.
Medvídek
Profil
joe
Já kupoval za 38 000, jelikož nemam možnost po stavbách vozit desktopy :)

notes
Rozhodně bych šel do Dellu. Nejen díky spolehlivosti, ale popřípadně reklamací u zákaznika do 24.h.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0