Autor Zpráva
Brble
Profil *
Nevím, jestli jsem tu správně, ale potřeboval bych poradit. Jsem student, kromě školy se věnuji programování (na dosti profi úrovni, řekl bych :-) ) v Javě, C++. No, vzhledem k tomu, že se možnost k práci na zakázce mnohdy naskytne i mimo domov, tak už se delší dobu poohlížím po notebooku. Potřebuji od něj v podstatě toto - svižný běh Linuxu Ubuntu (moje nejoblíbenější distro), potřebuji rozjet Netbeans a Code::Blocks. Také bych rád aby se na tom dalo přehrát video a fungoval GIMP. Předběžně jsem si vyhlíd tenhle, jestli mi poradíte nějaký lepší, v podobné cenové kategorii, budu rád :-)

P.S.: Neznáte nějakou náhradu PSPadu na Linux, která by byla TAK dobrá jako PSPad?
zvěřiňák
Profil
V Linuxu používám Bluefish a vypadá to, že je to celkem plnohodnotná náhrada PSPadu.
Joker
Profil
Brble:
Neznáte nějakou náhradu PSPadu na Linux, která by byla TAK dobrá jako PSPad?
Kdyžtak PSPad jde pustit i v Linuxu přes Wine, s menšími nedostatky (při startu vyhodí hlášku že chybí WSH, ctrl+tab přepíná postupně i když je nastavené přepnout na poslední použitý soubor a možná ještě pár drobností- těchhle dvou jsem si všiml)
karbon
Profil *
Já bych doporučil tento stroj, stojí malinko více, ale dá se na něm i programovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0