Autor Zpráva
Amunak
Je to problém v podstatě úplně mimo jpw, ale i tak se zeptám. Nevíte, proč mi nejdou psát na klávecnici tzv. dead keys? Jsou to vlastně klávesy, s pomocí kterých se dají napsat diakritická znaménka. Třeba dlouhé o - můžu ho napsat jen stiskem ´ a potom o. jenže já když stisknu ´, napíše se: ´´ rovnou a nemám "čas" zapsat o, které pak zůstane bez znaménka. pak můj text vypadá třeba takto:
Přihlašte se na f´´orum...

Problém je v tom že si na to musím dávat pozort a navíc je to někdy nevzhledné.

Doufám že jste můj problém pochopili. Ještě dodám, že mám standardní české rozložení kláves.
Medvídek
Amunak
Jedná se o vir, už se to tu někde řešilo. Musel sem zformátovat disk. Zkus pohledat na foru viry.cz
Nox
Nejsem expert, ale... nemůže to být HW problém, klávesnicí?
Amunak
Nox
S klávesnicí problém není - zkoušel jsem to s vestavěnou klávesnicí v ntb i s externí USB klávesnicí.

Medvídek
Vir? tomu by člověk skoro nevěřil... Mám tu antivir, používám firewall... Osobně bych spíš čekal nějaký SW co to blokuje "omylem". Nechápu, čím by toho takový vir dosáhl. No a do reinstalu se mi opravdu nechce, to bych opravdu nerad.

Každopádně díky za odpovědi, ještě skusímm něco pohledat. Na viry.cz jsem bohužel nic nenašel.
Bubák
Osobně bych spíš čekal nějaký SW co to blokuje "omylem".
Tak zkus najet do nouzového režimu a uvidíš.
Medvídek
Amunak
Stalo se to v jednom týdnu mně a 2 dalším kamarádům. Mužeš zkusit poslat ComboFix Log a oni ti na virech poradí.
Amunak
Medvídek
Mě se to stalo po změně z české klávesnice na jinou českou. Nefungovalo to ani u té nové (neoficiální), tak jsem to přehodil zpět ale nespravilo se to.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: