Autor Zpráva
takzejtra
Mám notebook ASUS A6JE-AP015 a chci k němu LCD 22". Podle čeho mám vybírat? Utáhne notebook třeba tento http://www.alza.cz/lcd-displej-lg-flatron-w2252tq-pf-d90673.htm nebo tento http://www.alza.cz/lg-flatron-w2253tq-pf-d122272.htm monitor?
fuckin
jestli sedi konektory a grafika nabizi takove rozliseni tak ano, proc by take neutahl ?

Ja osobne bych u notebooku volil pripojeni k lcd pres usb. Ovsem to je jen muj nazor, preferuji vsestranost.
DoubleThink
Profil *
pripojeni k lcd pres usb
Suverénně nejhorší možnost připojení, zatěžující procesor, závislé na softwaru, neposkytující absolutně žádné výhody.

Každý nb má dneska obrazový výstup, všechny tři typy konektorů (D-Sub, DVI, HDMI) jsou navzájem signálově kompatibilní. Není co řešit.
warman
Přesně tak, připojit LCD přes USB je totalní demence... Je to jen nouzové řešení... Jinak dopoučuji ten dražší LCD, má větší kontrast... Máš celkem výkonný notebook, tak se nemusíš bát toho, že by to neutáhlo rozlišení.
SwimX
takzejtra:
na základě pozorovacích úhlů a i ceny soudím, že oba dva jsou jen obyčejné TN monitory. Zauvažoal bych o koupi lepšího, i když bude dražší. Takle se na to koukneš z boku a už budou barvy jiné, kdo ví jeslti vubec něco uvidíš. Nemám TNka rád.
Pokud se věnuješ grafice, tak jistě oceníš lepší technologii.
A já osobně bych eště sehnal monitor který jde otočit o 90°, a postavit na výšku. Někomu to nevyhovuje, ale když si můžu otevřít na monitoru nějakých 200 řádek kódu a víc, tak se v tom lépe orientuji, než když pořád jen točím kolečkem.
takzejtra
Díky za reakce. Chci především získat další plochu. Top kvalitu úplně nehledám, ale monitor považuji za nejdůležitější periferii. Původně jsem měl vybraný Samsung P2250 nebo P2270. Byl jsem se na něj podívat v obchodě. Co se mi na něm nesedí je rámeček ve vysokém lesku. Vše se v něm odráží.
Kolibáč
takzejtra

Já bych šel do Samsungu 2243SN, nebo obdobného. Levný, matný, s 1080p rozlišením (FullHD). Co se barev týče, mám dobře nakalibrované CRT. Takže tvůj výběr odpovídá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: