Autor Zpráva
Shaggy
Profil *
Zdravím,

mám tu takový zapeklitý problém. Mám na stole počítač, ke kterému jsem dostal CD norton ghost 10 a na USB mám image disku (.GHO soubor). Potřebuji tento image obnovit, ale nějak se nedaří. CD s ghostem je bootovací, ale když bootuji, tak skočí po chvilce PC do modré a je hotovo. Narazil jsem na stažení souboru, který vytvoří bootovací disketu, ale to mi pak píše, že onen GHO soubor nebyl vytvořen ghostem... Nevíte náhodou, jak úspěšně obnovit data z toho image? Už se tu s tím pachtím půl dne...

Díky za rady
Budulinek
Profil
Hmm, viděl bych to na absenci ovladačů na RAID... Zkus při načítání toho CD zmáčknout F6 (stejně, jako u instalace windows) a natáhnout si ty ovladače z diskety. Pak už by to mělo být jednoduchý.
don jebot
Profil
nemas image vypalit na cd a potom s neho tahat?
Shaggy
Profil *
don jebot
Nene, bylo to tak, jak psal Budulinek. Stačilo tam vrznout drivery, zmáčknout F6 a hotovo. Pak jsem sice musel ten image vypálit, protože se mi USB nechtělo ukázat, ale pak už jsem to rozchodil. Ještě jednou díky

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0