Autor Zpráva
Shadowek
Prominte možná budu za vola ale prostě slyšel jsem že se na PC když je nějak přetížené nebo co se přes celou obrazovku objeví lebka ... je to pravda ... a mohli by jste mi kdyžtak poskytnout odkaz kde si o tom něco přečtu?
panther
Shadowek
je to pravda
to je otázka?

že se na PC když je nějak přetížené nebo co se přes celou obrazovku objeví lebka
jaká lebka? Kde, kdy, proč, jak?
pEeLL
Shadowek
a v dny kdy budes mit stesti se pri startu pocitace misto loga windows zobrazuje ctyrlistek :-)

ne samozrejme je to naprosta blbost. zadna lebka se nezobrazuje.
Nox
Shadowek
To tak možná když je tam vir...který může přetěžovat PC (a jako vedlejší věc dělat tu srandu s lebkou), takže defakto se to jeví jak říkáš, ale je to trochu jiné
Shadowek
Ok já jsem si to myslel . Vyskakuje to prý když hrozí že se PC má zhroutit :D (četli to prý v nějaké knížce o PC :D ).Ale zní mi to fakt jak nějáka blbost ... Ale oni by mě nekecali ... no bůh ví na co klikli :D
Bubák
a v dny kdy budes mit stesti se pri startu pocitace misto loga windows zobrazuje ctyrlistek :-)
To se mi stává často, že vídím čtyřlístek. Zrovna dneska se mi nepoštěstilo, musím se více snažit.
Miloš
Čtyřlístek už taky není, co bejval…

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: