Autor Zpráva
Gekon
Profil
Nazdar, rád bych se na něco zeptal. Kámoš (soused) si bude pořizovat ADSL od Českýho Telecomu. Tu nejlevnější variantu, 128/64 kbs, myslim, že tomu nadávaj Internet Impuls.... No a rádi bysme si spolu proti sobě občas zahráli po netu třeba CS 1.6. nebo Source, nebo Call of Duty nebo něco a chtěl bych vědět, jestli to s tim jeho připojením rozběhá. Počítač má dobrej, jenom to připojení mi přijde asi slabý. No nevim, nechám to na vás. Já mám 2048/1024, takže s tim problém asi nebude:) Díky
Meldo
Profil
Hmm. Ja ked som mal 256 kb/s tak som vpohode hraval Wolfensteina po nete. Ale myslim ze by mu to mohlo ist.
Ivorius
Profil
No nevím jak cs nebo ostatní akční hry, ale já na té samé rychlosti hraju warcraft III (mám wi-fi) a úplně bez problémů
DoubleThink
Profil *
Důležitá není šířka pásma (síťová komunikace se vejde v pohodě do 1kB/s), ale odezva (Ping)

Pokud máš štěstí (a hraješ v dobrou dobu), tak je ping u Telecomackeho ADSLka kolem 20 - 40ms (což je úplně v pohodě).
Gekon
Profil
No právě. Jde o Counter strike 1.6. ten bysme si chtěli zahrát asi nejvíc. Má na to vliv, že by si třeba snížil rozlišení?
Dero
Profil
Nemá, pokud se čeká na packety, tak jakékoliv nastavení hry nehraje roli. Ale dobře optimalizované hra by neměla potřebovat upload vyšší než 8kB za sekundu (ano, některá MMORPG, já vím); každopádně 8kB je střasně moc dat pro přenos pár koordinátů a nějakých těch změn stavu, takže ano, CS by měl jet v pohodě - nutno vyzkoušet.

Jinak viz. DoubleThink.
Gekon
Profil
Jo, bezva, dneska v noci sme proti sobě hráli céesko, a běhalo to krásně. Pak sme ještě chtěli dát Call of Duty, ale to on nemá, takže zatim nic:(
j_hajsl
Profil
Jeslti je to soused, tak proč to nespojit přímo ... a davat vydělat telecomu ?

btw. nikdy jsem to nehral, tak nevim co je k tomu potřeba (server atd.) tak když kecám tak sorry.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0