Autor Zpráva
pyty
Profil
co by sa ako malo stat, ked napr. na http://www.jakpsatweb.cz/weblog/ kliknem na RSS weblogu
mne to vyhodilo nico ako pri otvoreni normalneho XML suboru //explorer 6// cital som clanok na intervale o RSS ale o tom tam popisane nebolo. tak ako??
SuE
Profil
musíš mít čtečku rss , třeba feedreader nebo ve firefoxu můžeš použít sage
čtečka štří čas, když čteš hodně weblogů / novin / for - ukazuje, co přibylo a nemusíš to ručně projíždět
pyty
Profil
myslim, ze aj Opera ma citacku RSS,
lebo tam mi to teraz vyhodilo nejake info a tak....
firefox nemam, len obycajnu mozillu a ta to nepodporuje
mat
Profil
jen bych SuE doplnil - zrovna u weblogu jakpsatweb ten postup, že si přidáš rss do záložek Firefoxu nefunguje. Na Intervalu.cz, který pyty taky zmiňuje, ale jo - stačí kliknout na malou oranžovou ikonku v pravém dolním rohu okna Firefoxu a potvrdit, že chceš odebírat rss zdroje z daného webu.
SuE
Profil
mat: ale já rss jakpsatweb v sage mám, jen jsem to tam šoupla myšou tu adresu ale občas je tam chyba kvůli entitám :-(
llook
Profil
Také je možné používat nějakou webovou čtečku. To je výhodné jednak kvůli rychlosti připojení (sledovat několik desítek feedů na dial-upu opravdu není pohodlné) a také pokud střídáte počítače. Já používám Bloglines, za zmínku stojí ještě myrss.pooh.cz, protože je česky (ale Bloglines toho umí víc).
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0