Autor Zpráva
cert
Mam dotaz nemam jeste hotovou domenu a potreboval bych zatim nak sprovoznit system Pop3 aniz bych pouzil outloock , potrebuji to universalne a to tak ze kdyz nekdo posle email tak aby bez toho abych musel neco sam spoustet mi to prislo na server , neco jako dela Ocean mail server v1.07 .
Jestli nekdo zna zpusob jak to udelat pres porty do webstranek na php a mysql budu vdecny.
Port 110 POP3 a SMTP 25 je jasny ale potrebuji to na vlastni IP ne na poskytovatele jak na to ??
Diky moc cert.
thingwath
Nemám tušení co chceš. Zkus to prosím popsat nějak přesněji.
cert
Jde mi o to kdyz napise nekdo treba email treba takto jmeno@111.111.111.22 a zprava a odesle , tak aby kdyz to posle mi to prislo na server automaticky aniz bych neco spoustel dalsiho a aniz bych nastavoval pop3.neco.cz chci proste aby to prislo po kliknuti kdekoliv na netu z jakehokoliv serveru.
Odemne to funguje normalne ale prijem mi vazne .
Diky moc.
Zatim domenu nemam abych mel misto ip www.neco.cz nebo cokoliv.
cert
Koukam ze tady na toto nikdo nezna odpoved slo o to aby kdekoliv kdokoliv poslal odkudkoliv email kterej by mi dosel na server i adresa kterou vubec neznam tudiz bych nevedel ani POP3.neco.nekde a jako je treba seznam taky to dojde takze jedine co mi to splnuje ocean email server bohuzel trial a po 30 dnech to konci chtel jsem se vyhnout disassembleru bohuzel budu muset dik moc vsem uz nemusite odpovidat ocb32.dll jde na orechovec.(c****)
Toycat
Profil *
Ahoj.
Pokud nemáš doménu, ale pouze IP, tak ti to asi za normálních okolností chodit nebude. Jak jistě víš, e-mailová adresa má tvar schranka@domena.cz a má to svůj smysl. Teoreticky by to mohlo chodit, když bys v případě zaslaní e-mailu na schranka@111.111.111.22 měl na mailserveru na IP 111.111.111.22 nějaké schránce přiřazenu tuto SMTP adresu (tedy schranka@111.111.111.22). Říkám ale teoreticky, protože si nejsem jistý, jestli si SMTPko při takto zadané adrese opravdu šáhne na IP 111.111.111.22 (o čemž pochybuju) ,nebo jestli se pokusí najít DNS (resp. MX) záznam 111.111.111 v globální doméně 22 (což je pravděpodobnější).
Nejjednodušší řešení je zaregistrovat si doménu a zaregistrovat MX záznam. Pak ti to (při správném nastavení mailserveru) bude chodit určitě.
Ještě drobnost, snad tě tím neurazím, pokud o tom víš, ale změna DNSka občas může trvat i pár dnů, takže kdyby ti to nechodilo okamžitě, zkus chvíli počkat, než to zase změníš, jinak si v tom uděláš docela guláš.
Toycat
syky9
Profil *
Jak změním POP3 server na jiný server.Když si na e-mail chci poslat nějaký obrázek tak se mi ukáže (chyby) POP3 server nebyl nalezen.Jak na to???
syky9
Profil *
ak změním POP3 server na jiný server.Když si na e-mail chci poslat nějaký obrázek tak se mi ukáže (chyby) POP3 server nebyl nalezen.Jak na to???

Zasláno: 7.1.2006 21:01:47
Citovat

Jak změním POP3 server na jiný server.Když si na e-mail chci poslat nějaký obrázek tak se mi ukáže (chyby) Hostitel POP3 serveru nebyl nalezen.Jak na to???
syky9
Profil *
To poslední je dobře
Petra0116
Profil *
Ahojky,může mi prosím někdo nějak poradit....??používám MOZILU THUNDERBIRD....přes toto posílám i foto.Používám tento server více jak rok....a najednou včera mi přestal fungovat.....jelikč já mám emai přes seznam a manžel přes centrum,tak je přes něj přihlášení....chodí mu na to i maily a to foto přes posíláme,ale najednou se POP3 zasekl a když chci jít na tuto mozilu tak mi to píše....VYSKYTLA SE CHYBA NA POP3 SERVER.POŠTOVNÍ SERVER smtp.wia.cz ZASLAL ODPOVĚĎ.Když klik na o.k. tak mi to písne.Zadejte heslo pro účet...manžela a my to heslo samozřejmě nevíme...takže nechodí maily...nejdou odesílat fotky...jak to změnit aby to fungovalo....???? může mi někdo poradit jak to zase zprovoznit?děkuji za jakou koli odpověď Petra
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.