Autor Zpráva
Petr M.
Profil *
Zdravím,

měl bych malou prosbu na někoho, kdo má hosting u Českého hostingu.
Po několika měsících mi přestal fungovat PHP RSS parser (nebo jak se jmenuje to, co dělá z RSS html stránku) a na technické podpoře mi stále tvrdí, že je chyba ve skriptu (objevuje se 500 Internal Server Error). RSS kanál je z ebay.com (konkrétně výsledky jednoho vyhledávání), když ale změním adresu na ebay.co.uk, ebay.de, apod. RSS se načte (RSS z jiných serverů fungují také bezproblémů). Pouze RSS z ebay.com na Českém hostingu nefunguje. Používám Last RSS (http://lastrss.oslab.net/), ale vyzkoušel jsem i jiné a žádný nedokáže RSS z ebay.com načíst (na mém počítači a na jiném hostingu RSS z ebay.com a jiných funguje).
Pokoušel jsem se vysvětlit, že je zvláštní, aby po několika měsících přestali najednou různé RSS PHP čtečky načítat RSS z ebay.com (a přitom bezproblémů fungovaly na ostatní RSS), ale jediná jejich odpověď je, že problém je ve skriptech.
Proto bych chtěl poprosit někoho kdo má hosting u Českého hostingu, jestli by nemohl vyzkoušet nějaký RSS reader (např. http://scriptol.com/rss/rss-reader.php) a jestli dokáže načíst RSS z ebay.com. Případně návod, jak by se dalo ověřit, že chyba není ve skriptu (což podle mne není).

Předem díky za pomoc.
Kvido
Profil *
Také máme server na na "Českém hostingu". Web sice jede CMS stystém PHP-Fusion), ale validátor háže stále chybu 500. Pošli mi zde script Tvůj na vyzkoušení. Případně piš na http://www.pc-politika.cz
pokud jsi už nevyřešil. T by mě zajímalo také. Díky
P.S.: také mi píšou, že mám někde chybu v PHP stránkách. V .htaccess to rozhodně není.
Ď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0