Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Co častěji používáte?
Kde je více funkcí ZDARMA ?

Koukal jsem na webové stránky obou služeb a nemůžu se v nich nějak vyznat
Nox
Profil
Google analytics ... u toplistu se jen koukám na http://toplist.cz/global.html
Fantomasmag
Profil
Již léta používám Toplist a jsem spokojenej ;) Jinak pokud chceš opravdu podrobné statistiky, grafy a pod., použij Google Analytics, jak radí Nox.
Morasino
Profil
Nejlepší statistiky jsou Google Analytics, jak zde uváděl Nox, potom určitě NetAgent.cz, Navrcholu.cz a Toplist.cz.
Martin Maňaska
Profil
Vycházel jsem z diskuzí na internetu, nakonec jsem zavedl jak google tak getclicky.com a mám tak dva zdroje odkud čerpat. Pravidelně sleduji getclicky, google mám jako zálohu a pro zobrazení dat, u kterých zas pokulhává konkurence
Axamith
Profil
Už nějakou dobu využívám služeb Toplistu na několika svých webech k plné spokojenosti.
. . . nemůžu se v nich nějak vyznat. Ono záleží na tom, co od dané služby očekáváš a k čemu ji potřebuješ. Já například sledoval vstupní stránky na web a zjišťoval, pomocí jakých hesel vyhledávače nalézají mé stránky a následně ladil SEO. Nebo sledoval rozlišení monitorů u návštěvníků a rozhodoval, jakou velikost webu zvolit. Dále podíl vyhledávačů a do jaké míry optimalizovat zdrojový kód pro starší prohlížeče. Takových možností máš mraky, jenom musíš vědět, k čemu tyto informace potřebuješ, nemít tuto službu jenom proto, že to mají ostatní.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0