Autor Zpráva
Vlastap
Profil *
Používáte google nástroje pro webmastery? Jestli ano, tak proč? Jestli ne, tak proč?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Vlastapa:
Nepoužívám, protože bych se tam asi musel zaregistrovat a nevím, k čemu by mi byly.
mckay
Profil
Vlastap:
Já je naopak používám, hodí se to když generuji sitemap a potřebuji, změnit najednou všechna url, článků, která byla předtím jiná, nahraji ji tam a google to přeindexuje. Hodí se tam i pár dalších věcí ... škoda že se to nedá propojit s google analytics.
Marek Prokop
Profil
Ano, používám, pro jistotu, aby mi neutekly případné chyby, které by na webu mohly být.
fuckin
Profil
Když o to někdy "zavadím" tak ano, sám od sebe bych to nikdy nepoužil.
juk_jana
Profil
Ano, používám nástroje pro webmastery ještě od doby, kdy obsahovaly jen google sitemaps. A o jejichž užitečnosti po těch více než 4 letech stále nejsem přesvědčena ;-) Občas nástroje procházím a dívám se, jestli není hlášeno nic divného. Z těch aktivních operací si vybavuji jen pár žádostí o okamžité vymazání stránky z indexováni a u jedněch stránek, kde máme Odkazy Sitelink se mírně upravil seznam nabízených stránek.
Carrot
Profil *
Na vyhledání zapomenutých duplicitních titlů a description se to hodí, ale ostatní data, jako referery nebo 404ky, jsou hrubě neaktuální. Na to už je mnohem lepší GA.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0