Autor Zpráva
ondrej123
Profil
Zdravim. Ovladam PHP, MySQL, HTML, CSS, JS (uroven: cca 2 roky samoucenia). Zachvilu pridem o robotu, kde robim v IT, ale nieco ine. Da sa tymto uzivit? Respektive, prosim komenty na temu „LAMP a pracovny trh“. Vdaka.
ninja
Profil
V ČR se tím živí stovky, možná i tisíce lidí. Jde jen o to jak jste dobrý.
Michal1222
Profil
Presně tak, znám pár lidí, které mají mesíční obrat díky tomu, přibližně 800 000. Není to sice moc, ale bohatě to stačí. Doporučoval bych ti, aby jsis našel práci v nějaké firmě na tento obor založený. Práci určitě najdeš, jesli jsi dobrá a skušený.
Hitman
Profil
Souhlasím s kolegy, zkus se poohlédnout po firmách podobného zaměření, pokud máš zkušenosti v IT oblasti, ovládáš na dobré úrovni PHP, MYSQL, HTML, CSS, neměl by to být velký problém.

/možná by to mělo být v jiné kategorii, práce a zakázky nejsou právě vhodné k řešení tohoto problému.
shadyyx
Profil
To ondrej123: PHP + MySQL jsou standardem (o HTML, CSS a JS nemluvím) běžného PHP programátora. Podmínkou je znalost na dost dobré úrovni a na 80% pracovních nabídek i znalost OOP (Object Oriented Programming). Pokud jseš v PHP dobrý a znáš třeba i jiné DB (PgSQL atd), případně i nějaké PHP frameworky (Nette, Zend), máš možnost si vydělat (v Praze!) od 20 - 50 tisíc hrubýho měsíčně.

To michal1222: 800 000 ?!?!?! Jses pomátl?! A ještě že to není moc??? A nechtěl by ses naučit psát česky (nic osobního, ale ten tvůj post se nedal číst)?
Joker
Profil
shadyyx:
800 000 ?!?!?! Jses pomátl?! A ještě že to není moc???
Klid, bez urážek prosím (i oprávněná námitka se dá říct slušně) a za větou se píše jeden otazník anebo vykřičník.
Nepletete si náhodou pojmy jako obrat, příjem a zisk? Měsíční obrat 800 000 není tak moc- bych řekl, že firma s 5 programátory (když bude mít ještě někoho na účetnictví, nějakou recepční a podobně), pokud chce být zisková, to dá jak nic.
shadyyx
Profil
Joker: Omlouvám se, pojem obrat jsem si zřejmě nevšiml. Každopádně je to pak pro ondrej123 neodpovídající a zavázející údaj, ptž firma pak může mít měsíční příjem klidně 100.000 Kč, ale výdaje 700.000 Kč... Pak je vidět, že by do toho jít neměl. Jakmile by to bylo obráceně, tak se to sakra vyplatí... Každopádně, nikde neřekl, že jde o firmu, jen, že "zná pár lidí" ;-) Co se tohto týče, omlouvám se i Michalovi.

Ale musíte uznat, Jokere, že ta čeština je děsná.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0