Autor Zpráva
exit
Profil *
Dobrý den,
chtěl bych se poptat, jestli jste znali portál Portik.cz? Doneslo se mi, že o jeho novou verzi se údajně zajímají společnosti CET 21 a Centrum holdings. Myslíte že je vůbec možný, aby tyto společnosti měli strach z tak malého a momentálně nefunkčního portálu? Celkem mě to zajímá s toho důvodu, jestli by nestálo za úváženou udělat podobný projekt.
Chamurappi
Profil
Reaguji na exita:
chtěl bych se poptat, jestli jste znali portál Portik.cz?
Ne.

Doneslo se mi, že o jeho novou verzi se údajně zajímají společnosti CET 21 a Centrum holdings.
Odkud?

je vůbec možný, aby tyto společnosti měli strach z tak malého a momentálně nefunkčního portálu?
Ne.

Proč sem píšeš přes anonymizér?
imploder
Profil
http://www.osobak.cz/2009/12/umrel-mi-pejsek-za-250-000-kc/
fuckin
Profil
Nedávno jsem se divil proč mně nejede hosting na neomezeny-hosting.cz, nevěnoval jsem tomu však velkou pozornost, nic cenného jsem tam neměl. Tímto příspěvkem jsem zjistil co se za tím skrývá. Díky exit

Nicméně jak se tak dívám tak portik.cz měl velkou budoucnost.
shaggy
Profil
fuckin:
Nicméně jak se tak dívám tak portik.cz měl velkou budoucnost.
Nemyslím si. Ako čítam ten článok, bola to iba kombinácia warezu (mp3) a tuctového katalógu. Ale ja nie som dobrý prognostik, zvyknem sa mýliť - možno by mal fakt veľký úspech, vrátili by sa 90te roky a ľudia by opäť začali navštevovať portály s množstvom zbytočných služieb.
Joker
Profil
exit:
Myslíte že je vůbec možný, aby tyto společnosti měli strach z tak malého a momentálně nefunkčního portálu?
Ne. Proč by proboha měly mít z něčeho takového strach?

A kdyby přece jen z nějakého obskurního důvodu strach dostaly, potopit takový projekt zvládne i rychloprávník z Plzně (když už by se nechtěl patlat s žádostmi o odstranění odkazů na nelegální obsah, stačilo by prostě si z webu vytáhnout jaké AdSense atd. účty používá a nechat je zrušit kvůli porušení podmínek).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0