Autor Zpráva
mattyZEM
Profil
Hellou,

sháním nějaký kvalitní webový přehrávač (na videa)

Pokud by jste nějaký znali, napiště ho sem, prosím. Děkuji

Matty
Trejpa
Profil
mattyZEM:
http://www.longtailvideo.com/players/jw-wmv-player/
http://www.longtailvideo.com/players/jw-flv-player/
mattyZEM
Profil
Jenže tyhle nepřehrávají WMV (první se dokonce musí instalovat, což je naprd)

Potřebuju něco co umí přehrávat i WMV :(
Trejpa
Profil
mattyZEM:
Ten první přehrává WMV a WMA, ten druhý FLV, H.264/MPEG-4, MP3 a YouTube Videa.
Nic se neinstaluje. Jen se rozbalí archiv, ve kterém je vše potřebné včetně ukázky a návodu.
Pro funkci jsou důležité ty dva javaskripty a HTML soubor, ve kterém to bude.
Stáhl jsi něco jiného (asi Desktop Player).
Ke stažení použij jediné velké zelené tlačítko vedle videa s nápisem „Download the JW Player“.
mattyZEM
Profil
Trejpa: Tak blbej zas nejsem :p.. Instalovat se musí ten první (ten kdo si chce nějaké video prohlédnout musí do prohlížeče stáhnout určitý plugin, nebo co to je).
Potřebuju nějaký FLASH, ale aby mohl přehrávat WMV,WMA,FLV :)
Jimmy Hayek
Profil
mattyZEM:
Nejsem teda zrovna přes tyhle věci odborník, ale mám pocit, že pomocí flashe nepřehraješ .wmv soubor... ale možná jsem plácl blbost.
mattyZEM
Profil
To já právě nevím :P ale potřeboval bych něco, co by se nemuselo u každého návštěvníka instalovat..

EDIT:

<Já> Jde ve flashových přehrávačích přehrávat .WMV / .WMA videa?
<Kámoš> jj a kdyby ne da se to pomoci falshe prekonvertovaat na prislusny soubor
Trejpa
Profil
mattyZEM:
musí do prohlížeče stáhnout určitý plugin
Stejně, jako Flesh, tak i Silverlight je plugin pro prohlížeče. Instalaci jednoho z nich se zatím u videí nevyhneš.

Pro WMV žádný webový přehrávač neznám a podle jistých náznaků dokáže flash přehrávat pouze flashová videa (FLV).

da se to pomoci falshe prekonvertovaat na prislusny soubor
Překonvertovat se video dá. Pomocí flashe asi ne.
mattyZEM
Profil
Flash ale má většina lidí. Je mi jasné, že to bez pluginu nepůjde, ale jedná se mi o to, že nebudu muset instalovat na každý přehrávač na který kdy narazím další plugin, to je fakt blbost. Chci se dívat na videa, a pokud mám flash player všude si videa prohlédnu, a tohle by mě odradilo..
Trejpa
Profil
mattyZEM:
nebudu muset instalovat na každý přehrávač na který kdy narazím další plugin
Tak horké to nebude. Co já vím, tak se na videa nyní běžně používají jen tři pluginy: Media Player, Flash a Silverlight.
mattyZEM
Profil
Já silverlight nechci (a ani neznám nikoho kdo by ho měl).

Flash je nejrozšířenější --> beru flash.
Trejpa
Profil
mattyZEM:
beru flash
Tak konvertuj.
mattyZEM
Profil
Já? Web není pro mě, vlastně už na něm ani nedělám (odevzdal jsem ho), jediné co chybí je tenhle systém videí. Klientka neumí konvertovat ... Není na to nějaká funkce v PHP? :PPP
Trejpa
Profil
mattyZEM:
Není na to nějaká funkce v PHP?
Automatická serverová řešení jsou, vždyť je používají servery typu YouTube. Ale asi nebudou patřit k těm nejlevnějším.

Ještě se dají použít on-line převodníky (např. online.movavi.com), ale s těmi nemám zkušenosti. Něco takového by už mohli klienti obsloužit.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0