« 1 2
Autor Zpráva
Werewolf
Profil
imploder, mckay:
Webodlak má práci s vyvíjením StrikeCMS.
Abych to objasnil, plánuji vypustit do světa webu ještě jednu (a první pořádnou) webovou aplikaci. Redakční systém.
Na Webodlaka jsem nezapomněl. Webodlak bude zakládat jen témata týkající se diskuse a radit ostatním.

mckay:
Já bych možná i přehazoval slabiky a vytvářel makra funkcí, ale nechtěl jsem říkat, jakej bych byl dobrej, když víte, jakej jsem byl na začátku „noooooob“.
Omlouvám se za tu hovorovou mluvu, přišlo mi, že by to jinak nešlo...
Joker
Profil
martindeveloper:
IMHO pro záčátečnickou výuku bych řekl že Pascal stačí. Na pochopení jak vůbec vše funguje v desktop programech. A pak následně přejít na něco schopnějšího jakožto C++, C# apod. Ale je to jen můj osobní názor :-)
Mně tohle vždycky přišlo zbytečné.
Respektive: Drtivá většina lidí které znám a někdy dělali v Pascalu (včetně mě) následně přešla na jiný jazyk (obvykle C a pak C++). Proto mi přišlo zbytečné se vůbec učit jazyk, ve kterém pak stejně nebudu programovat.
Werewolf
Profil
Joker:
Já už jsem stejně nějakou tu chvíli předtím v Pascalu dělal. Ale umím jen výstup, vstup a podmínky.
TomášK
Profil
Mohla by tě zajímat úvaha o tom, jaký jazyk vyučovat jako první na matfyzu a pár doprovodných článků.
Werewolf
Profil
Jelikož je vlákno ještě živé a první, zeptám se zde:

Neexistuje nějaký přehled funkcí pro C#, prosím? Díky předem :-)
Kacko
Profil
MSDN
Werewolf
Profil
Kacko:
Tam je jen C, ne?

Tak ne. Je tam i C#. Díky :-)
Doufám, že už se na nic nezeptám.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0