Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Jak si zapisujete poznámky co do webu ještě máte dodělat?
Máte nějaký editor To DO?
Nebo poznámky píšete do kódu?(samozřejmě za komentář,aby mě nekdo nechytil za slovo, ale to pak musíte pečlivě zkontrolovat kód, aby se poznámky nedostali k zákazníkovi)
Nebo na papír před monitor?(to asi ne, to je moc zastralé)
Nebo so souboru TODO.TXT ve struktuře soubor.php dodělat ochranu proti 2x kliku na produkt v košíku. taky by to šlo ve XML struktuře a načítat a psát nějakou interní aplikací webstudia
Zechy
Profil
Michal Kolesa:
Já jsme si na to založil "desky" v MS Office OneNote, původně jsem to psal do sešitu.
mckay
Profil
Michal Kolesa:
Podle toho co mám po ruce. Pokud jsem ve škole a mám po ruce notebook s nabitou baterií, píšu do souboru C:\Users\-\Desktop\vyvoj_cms\co_mam_dodelat.docx, pokud nemám baterku, napíšu si to do sešitu fyziky nebo literatury. Když jsem doma u počítače, mám pc spojený po síti s notem a píšu zase do souboru co_mam_dodelat.docx.
DoubleThink
Profil *
Do úkolů nebo poznámek v Outlooku. Má to tu výhodu, že na rozdíl od papíru to umí samo zakřičet a synchronizuje se mi to s mobilem.
Nox
Profil
Michal Kolesa:
Netbeans IDE má záznam všech komentářů v projektu začínajících TODO (a další + co si navolíš) a vypíše ti je, takže se nestane, že bys něco přehlídl

Ale těžce mi tam chybí alespoň něco stručného na poznámky k celému projektu...TODO poznámky jsou spíš takové konkrétní věci v kódu

OneNote by tedy mohl na to být....nebo ještě něco někdo zná?
fuckin
Profil
Jednoznačně Google Tasks (úkoly). Synchronizuje se mě to i s mobilem.
imploder
Profil
nebo ještě něco někdo zná?
Na webu je dost různých poznámkovníků fungujících v prohlížeči - z těch propracovanějších např. Evernote, Ubernote. U obou se poznámky píšou v jednoduchém wysiwyg editoru, k poznámce se dávají tagy. Evernote nabízí bookmarklet na ukládání označené části nebo celé stránky. Účet mám u obou, moc je ale nepoužívám. Poznámky ke kódu mimo samotný kód dávám prostě do souboru např. pozn.txt.

Primitivní webový poznámkovač (ve formě nalepovacích papírků) je webnote: http://www.aypwip.org/webnote/
Složitější, ale mocnější řešení - wikipedie na poznámky, jak místní, tak možnost dát na web - je TiddlyWiki.
Yur4Y
Profil
Textový editor Geany má taký jednoduchý zápisník zabudovaný.
Lexter
Profil
Mám polepený monitor. Někdy vypadá spíš jako slunečnice.
Mastodont
Profil
Nox:
Namísto OneNote bych doporučil spíš KeyNote NF
Dranel
Profil
Poznámky (úkoly) týkající se přímo daného projektu si píšu do 'projekt/!podklady/todo.txt', přičemž při uploadu stránek složku '!podklady' vynechávám. Mám to tak přehledně připojené k danému projektu a nemíchá se mi to s "ostrými" soubory určenými pro upload.

Ostatní poznámky týkající se webu obecně si poznamenávám do příslušných souboru v příslušných složkách (mám složku 'HTML, CSS'; 'PHP, SQL'; 'Copywriting', 'Marketing' atd.). Poznámky netýkající se webu mám na A5 papíru, který nosím v penále, takže ho mám stále na očích. ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0