Autor Zpráva
BRED
Profil
Ahoj,

chci se zeptat, jestli někdo z tohoto fóra studoval informatiku na Slezské univerzitě v Opavě? Uvažuji, že bych se letos přihlásil na kombinované studium, ale nevím jestli to vůbec stojí za to, jestli se to dá stíhat při rodině a zaměstnání a jestli je to náročné pro člověka, který dosud zatím není zase až tak zkušený s programováním a podobně.

dík.
armin
Profil
Nebude lepší spíš nějaká knižní publikace? Grada nebo cpress mají hodně slušné tituly v tomto směru. Mýtus, že chodím do školy a vše mě naučí je snad dávno pokořen. Narážím tím na samostudium ;)
BRED
Profil
armin:
jo, samostudium je OK, ale chtěl jsem tomu dát nějaký ucelený směr zakončený nějakým potvrzením, že to umím. O tituly nejde, jeden už mám a stejně ho moc nepoužívám.
Kacko
Profil
BRED:
IMHO v programatorske branzi se na nejake ttuly nehraje, dulezite jsou skilly a reference. Pokud titul mate, tak bych se spise ucil jako samouk, udelal nejake projekty a do toho se zameril spise na MBA(nebo obdobne zamereni), ktere by pro vas mohlo byt ve spojeni se znalosti programovani v budoucnu mnohem prinosnejsi.
armin
Profil
BRED: Tak jak píše kolega Kacko, já jen dodám, že mít teoretický základ a být bez zkušeností nestačí, to samé obáceně (občas to i jde ;)) - umět něco dělat, ale nevědet proč to tak dělám.
BRED
Profil
OK, tak jinak: shodou okolností jsem se musel naučit udělat webovou stránku. Docela mě to chytlo a začalo bavit. Naučil jsem se tedy základy v HTML , základy v CSS a teď se učím grafický program GIMP ( PS nemám ) , protože jsem zjistil, že to bez toho nejde.
Ale co dál ? Kam se mám vydat teď? PHP,Java,Flash ? Jaký je nejlepší postup ?

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0