Autor Zpráva
tb
Profil *
Mate odsud nekdo pracovni zkusenosti s timto studiem? dik
Chamurappi
Profil
Reaguji na tb:
Žádné pozitivní.
tb
Profil *
muzes to upresnit?
fuckin
Profil
tb:
Nemám s nimi žádné zkušenosti, nicméně reference vypadají vskutku dobře.
Chamurappi
Profil
Reaguji na tb:
Nikdy jsem o nich neslyšel, do doby, než jsi sem přišel a vložil dotaz, který na první pohled připomíná spam. Nezkoumal jsem jejich portfolio, protože mi tamní flash přehřál procesor, což moji návštěvu ukončilo, ale buď mají reference tak zvučné, že žádný komentář od (pro tebe) neznámých lidí není třeba, nebo tak malé a neznámé, že nemá smysl ptát se tady, jestli zde náhodou není někdo z jejich zákazníků.
tb
Profil *
nemyslel jsem to kvalitou jejich stranek, ale predpokladal jsem, ze by se zde treba mohl nahodou najit nekdo, kdo pro ne dal a mohl zde sdelit sve pocity a zkusenosti se spolupraci s timto studiem, tot cela veda;) to ze maji reference celkem dobre, jsme poznal taky, ale o to me nejde
Chamurappi
Profil
Reaguji na tb:
Stejně ti pořád nerozumím, proč se ptáš tady. Tvoji zprávu si přečte cca čtyřicet lidí z patnácti milionů Čechoslováků, proč předpokládáš, že mezi nimi bude někdo, kdo spolupracoval s celkem neznámým studiem?

Skutečně na tebe pasují klasické symptomy spammera — neuvedl jsi klikatelný odkaz (aby to nebylo nápadné), neptáš se na odborné posouzení kvality práce (čímž eliminuješ kritiku typu „vypnulo mi to počítač“), ptáš se najednou na více místech a víceméně neznámých lidí a s takřka zanedbatelnou šancí na rozumnou věrohodnou odpověď. Už chybí jen třešinka na dortu — aby se tu zjevil další „náhodný kolemjdoucí“ a napsal „ano, spolupracoval jsem s tímto studiem a bylo to úžasné, všem ho doporučuji“ :-)
tb
Profil *
Chamurappi:

Zdrzim se odpovedi na tvou dedukci kolem spammera, to jsem zas nepochopil ja. Nevim co jsem ti tak spatnyho udal, ze te to tak rozcililo a vylejvas si tady zlost, to je fuk. S tim ze mi tu odpovi minimum lidi mas pravdu, to souhlas. Potom se teda ptam, kde jinde s takovymto topicem obstojim? Predpokladal jsem ze na foru zamerene na it, webdesign, se najde dost lidi kteri delaji (chteji delat) v oboru, tim padem by mohla byt sance na to, ze by nekdo se jmenovanym studiem mohl mit jakekoliv zkusenosti. V bazaru se fakt ptat na tohle nebudu..
gardan
Profil *
tb:
neznám, ale web zajímavý, i když žrout veškerého výkonu...
DoubleThink
Profil *
gardan:
neznám, ale web zajímavý, i když žrout veškerého výkonu
Taky mi připadal zajímavý. Chvíli jsem si myslel, že ten kouř na pozadí počítají skriptem, ale je to jen dvacetimegové video. Nuda.
tb
Profil *
prave proto jsem tu nadhodil toto tema, protoze ten web mi tez prisel zajimavy, ac jsem nikdy o nem v zivote neslysel. Az teda na to 20mb video no:))
gardan
Profil *
Koukal jsem na to, má to něco kolem 5MB... žádná sláva, ale dá se to... i když mi více vadí, jak to žere výkon. Co mě ale více zaujalo, tak že jim funguje v rámci sekcí back button prohlížeče, to jsem v celoflashy ještě neviděl, jak je to dělaný?
DoubleThink
Profil *
Stejně jako u AJAXu. Klasický deeplinking změnou hash části URL.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0