Autor Zpráva
Jack06
Profil
Dobrý večer, prošel jsem tu již pár diskusí a tak si říkám na jaké programování jít. Už celkem dlouho programuji PHP, MySQL, JS, HTML a hodně mě to baví i učit se to. Proto první varianta co jsem zvolil je FIT ČVUT. Ovšem koukal jsem i na další a všeobecně mě baví učit se a programovat cokoli v čemkoli.

Na druhou stranu si říkám zda nebude lepší zkusit náročnější jazyk (na střední programujeme v assembly tedy assembler) což také není k zahození. Přemýšlel jsem o něčem jako JAVA, C++ nebo prostě něco náročnější a chtěl bych vaše vyjádření zkušenějších s možným doporučením školy a fakulty. Děkuji
Timy
Profil
A matematika nám vadí málo nebo hodně? To je nejdůležitější informace :-).
jirisa0
Profil
Zkus se podívat na FIT VUT v Brně, pár mích spolužáků co se jim nezhnusilo programování ze střední školy tam jdou. Prý je to hodně kvalitní fakulta, ale jak říkal Timy, jde o to hlavně zvládat matiku.
Jack06
Profil
Tak jako matematika mi nevadí.. Jsem sice trochu línej učit se ty normální předměty to bych musel ale překousnout. Nicméně matika mi nevadí a když už se donutím učit se jí jako počítat tak mě to i baví :-D

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0