Autor Zpráva
Morgan
Profil *
Dobrý den,
uvědomuji si, že jsem nyní na diskusi především k webu, ale říkal jsem si, že to jsem, do ,,Nezařaditelných dotazů", zkusím napsat. Mám takový problém ohledně přehrávání videa (jako prohlížeč používám Firefox). Respektive, když se třeba dívám na nějaké to video na Vimeu (ale to není jen na Vimeu, stává se mi to např. i u YouTube), tak mi během přehrávání přes ten obraz běhají ne výrazné, ale docela viditelné vodorovné čáry. Takhle, ona to není čára doslova, vypadadá to spíš jako kdyby se to sekalo. A popravdě, říkal jsem si, že je asi blbost, že by takhle sekaně vypadaly všechna videa. To už je pravděpodobnější, že je nejspíš nějaká ta chyba u mě. Jenže, bohužel jsem zatím nepřišel na její příčinu. Flash je aktualizovaný na poslední verzi, takže kde by podle vás mohla být chyba? V počítači, že to nezvládá a nestíhá jaksi přehrávat? (a to si speciálně občas vypínám i to HD rozlišení videa, abych se na něj mohl nějak rozumně podívat. Přesto to, ale vypadá takhle).
Beavis
Profil
Morgan:
Může to být více faktorů - špatný ovladač grafiky, zatížený procesor, ale klidně to může způsobovat monitor. Zkuste to přehrát v jiném prohlížeči.
Morgan
Profil *
Zkusil jsem to, bohužel to jaksi sekaně působí stále, at´ to přehrávám skrz Firefox nebo jiný prohlížeč

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0