Autor Zpráva
JAAkub
Profil
Nazdar,
Postúpil som so svojou stránkou VI.B - ZŠ Tematínska do finále súťaže JuniorInternet (kat. JuniorWeb).
Pozývajú ma 26.marca do BA. Mám si zo sebou zobrať aj notebook. Len problém je, že mám Windows v PC nelegálne. Myslíte, že to bude vadiť ??
Chcem sa s vami taktiež poradiť, ako by som mohol túto stránku na súťaži prezentovať. Mám len 12 rokov
Dik, ak mi niekto pomôže.
mckay
Profil
JAAkub:
Vskutku pěkný web, ani se nedivím, že postoupil - nejlepší ta hláška, musel jsem jí odkliknout dvakrát.

Nainstaluj si linux a tvař se, že je to normální, že windows nevedeš, budeš možná před očima porotců vypadat jako profík, ve dvanácti letech.

Jak stránku prezentovat? No asi bych nejlépe začal tím, jak web vznikl, kdo se podílel na jeho vývoji atd. Potom bych plynule přešel k tomu, na jakých technologiích je web postaven, jak dlouho ho trvalo napsat. Dále kde teď web hostuješ, jak navštěvovaný je, jak je užitečný, kolik vydělává (jestli vydělává). Prostě podle toho, kolik máš na prezentaci času. Pokud málo, tak to zbytečně neprotahuj, pokud hodně, vyžívej se v každém z těch čtyř nebo pěti bodů, které jsem uvedl a ty si je domyslíš.

Nedej za celou dobu na jevo, jedinou chybičku toho webu, neříkej co ten web neumí, jen to co umí, pokud se někdo z poroty dotáže na nějakou z těch chyb, pokus se začít tím tématem, který nadhodí a pak tak nějak vybruslit ;). Mě to pomáhá při zkoušení :)). Doufám, že jsem alespoň trochu pomohl ;).



//mimochodem, vím, že tohle není názor na stránku, ale víš, že ti to nefunguje s vypnutým javascriptem?
Beavis
Profil
JAAkub:
Hah. Tohle mi nedělej :-) Půl jedenácté večer, a na mě vybafne hláška o nějakých hrách? :-)
No, vzhledem k tomu, že nevím co je ta soutěž zač, si myslím, že by se Ti neměli hrabat v notebooku, resp. nemají důvod :-).
Prezentovat bych ji ale nechtěl. Když bych musel, tak bych začal tím, kdy a jak stránka vznikla, odkud se vzal nápad. Poté bych přešel na technologie, pokud jsou použity nějaké CSS fígly, zdůraznit je. Nakonec bych řekl něco o hostingu a případném výdělku.
JAAkub
Profil
Ta reklama pojde prec. Mate pravdu. Dikes za radu obom.
JAAkub
Profil
mckay:
Viem, ale lista neni moc potrebna

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0