Autor Zpráva
mattyZEM
Profil
Zdravím,

stáhl jsem si program "cronforwindows" jenže tam je menší chybička :) respektive nepodporuje .PHP formáty (otevře mi je v PSPADu jako bych to snad chtěl v té době zrovna upravovat :D)

Sháním nějaký CRON který by fungoval na localhostě, neví prosím někdo? Pokud by k nim byli nutné i jazykové balíčky tak nejlépe i k tomu odkazy :(. Předem děkuji mnohokrát :)

S pozdravem matty
Nox
Profil
A co Scheduled tasks (Plánované úlohy asi)?
mattyZEM
Profil
Potřebuju minimálně co 6minut
Nox
Profil
Min. na Win7 je minimum 1 minuta
mattyZEM
Profil
Min. na XP je 1 den :)
Davex
Profil
mattyZEM:
Naplánované úlohy ve Windows XP umí také opakování po 1 minutě. Je to v upřesnění času spuštění.
mattyZEM
Profil
Davex: Ajo, dík moc, už jsem si to nastavil, ale nic to neudělalo :'(:D:(
Čas posledního spuštění bylo 7:24, ale to co to mělo udělat se nestalo...

Poslední výsledek:
0x0

Čas posledního spuštění: 7:27
Stejně to nic neudělalo, opět :(
Davex
Profil
To asi bude chyba někde jinde, než v plánovači. Děje se něco, když se skript spustí samostatně z příkazového řádku?

Když naplánuji úlohu, tak to funguje:
Spustit: c:\kde-je-php\php-win.exe c:\kde-je-naplanovany\skript.php
Spouštěcí složka: c:\kde-je-naplanovany\
Plán: Denně od 0.00, každou minutu, trvání 23 hod 59 minut
mattyZEM
Profil
Použil jsem prozatím webcron, ale stále to není to co nutně potřebuji (protože tam zanedlouho budu muset platit, a pokud by ta funkce byla ve windowsu tak je to celkem zbytečné, navíc, chci mít občas i apache vypnutý pro ostatní (wamp5).

Přes příkaz start C:\wamp\www\pages\cron\suroviny.php se spustí PSPad v daném umístění (jiný příkaz neznám *scratch*)

Pokud by jsi byl tak hodný, mohl by jsi mi prosím napsat na icq 397815688? Tam by to šlo jistě vyřešit daleko rychleji, navíc by tady nebylo tolik příspěvků navíc...
Davex
Profil
Nepoužívej příkaz start, ale php-win.exe s cestou podle mého příkladu výše.

V tomto vlákně budeme pokračovat, aby zde našel odpověď i někdo další se stejným problémem.
mattyZEM
Profil
Nevím, jak to myslíš. Mohl by jsi mi prosím ten příkaz ukázat?

Mimochodem: je mi jasné, že někdo další by mohl mít stejný problém, a tady by řešení našel. Jenže, čas je drahý, a já potřebuju pokračovat, bez tohoto jsem se zasekl, takže bych klidně potom co by to jelo řešení tady napsal, ale do té doby je pro mě lepší nějaký komunikační program, icq, jabber, skype...
Davex
Profil
Příkaz pro spuštění PHP skriptu by měl vypadat nějak takto:

mattyZEM
Profil

nefunguje.

V spustit mám: C:\wamp\bin\php\php5.3.0\php-win.exe C:\wamp\www\pages\cron\suroviny.php

Stav: "Nelze spustit"
mattyZEM
Profil
Takže nakonec jsem to nějak zvládl, ale je tu jeden problém:


Paradoxně nefunguje cron "lode" ale "suroviny" ano, a to je "spuštěno" napsáno u "lode" xD

Co s tím? :(
Davex
Profil
Pokud je úloha stále spuštěná, tak asi skript neskončil. Jak se to chová, když spustíš skript samostatně z příkazového řádku?
C:\wamp\bin\php\php5.3.0\php-win.exe C:\wamp\www\pages\cron\lode.php
mattyZEM
Profil
Script funguje v pořádku, divné...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0