Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Co pijete, když programujete web a potřebujete se soustředit?

Kafe, colu, energydrinky,...
Hitman
Profil
Řekl bych, že to s programováním moc nesouvisí, je to individuální. Pokud u práce na PC usínám, tak kafe, jinak většinou nic :-).
Taurus
Profil
Zadavatelům krev, když se neumějí chovat. :-)
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Hanáckou kyselku, Top topic a v pondělí Kofolu bez cukru nebo Coca-Colu Zero. Pil jsem dříve i Dobrou vodu s třešňovou příchutí, ta měla pěkná aerodynamická zavírátka, ale teď už jsem ji v obchodech dlouho neviděl.
Kafe jsem ještě nikdy nepil. A krev také ne.
Dranel
Profil
Michal Kolesa:
Vodu, sťávy, kolu, čaj. Co je po ruce.
Timy
Profil
Čaj, sypaný. Nejčastěji asi bílé nebo černý Earl grey. Když se mi nechce dělat čaj, tak Kofolu.
mattyZEM
Profil
Červené víno, kofolu, vodu, šťávu, čaj...
Radek9
Profil
Michal Kolesa:
Kofolu, sirup, kakao. :o) (Popřípadě nějakou bublinádu či čaj.)
blizzboz
Profil
Erectus, Redbull, Kamikaze, Speed 8, Lets Go ale nalepšia kombinácia je Vodka + Red Bull
denCo
Profil
blizzboz:
hej, a infarkt dostaneš do mesiaca :) piť energetický drink keď programujem, hlavne keď je žiadateľ "skromný a slušný", nieje najlepší nápad, už len bez toho mám veľký tlak a ešte s energy... :)
Mutant X
Profil *
Rajčatovou šťávu, vychlazený kefír.
mckay
Profil
Michal Kolesa:
Černý, zelený, nebo jiný bylinný čaj, či vodu (ostatní tekutiny mi způsobují opary okolo pusy). Když mám sebevražedné choutky, koupím si pepsi kolu. Jinak to jsou asi fakt jen ty čaje.
SwimX
Profil
Jedině kafe :)
WanTo
Profil
Co si budem nalhávat, stejně jde hlavně o ten kofein :o)
Beavis
Profil
Michal Kolesa:
Jak kdy. Když třeba něco hodně spěchá, tak u PC jsem i déle jak 8 hodin, a to pak člověku padají víčka, ani nevíš jak :-).. Takže za mě Red-Bull + Big Shock, když jedu v klidu, tak kolu nebo čaj.
blizzboz
Profil
denCo:
ale práve naopak kofein je dobrý na srdce... a má aj ďalšie pozitívne účinky napr. predlžuje erekciu.
habendorf
Profil
blizzboz:
napr. predlžuje erekciu

A to se „když programujete web a potřebujete se soustředit“ vysloveně šikne :o))
mattyZEM
Profil
habendorf:
A to se ‚když programujete web a potřebujete se soustředit‘ vysloveně šikne :o))
Náhodou, občas když hledám nějakou funkci se dostanu i na takovéto stránky :):P
mckay
Profil
mattyZEM:
Náhodou, občas když hledám nějakou funkci se dostanu i na takovéto stránky :):P
To musí být zábava, pracovat s takovými funkcemi :).
breeta
Profil *
Vodu z vodovodu a když jsem hodně unavený jdu se na půl hoďky natáhnout to pomůže asi nejvíc než do sebe prat kofein pod tlakem :-)
kelvin
Profil
Kolesa se zase nudí ;).

Při práci piju všechno možné:
* Ráno v práci půl litru studeného kafe , což mě díky kofeinu udrží přes dopoledne při životě a vápník zase zajistí, že se mi nelámou prsty.

* Když je opravdu kruté ráno, tak si koupím litr šíleného vlka, což je u místního vietnamce nejlevnější energy drink.

Doma jsem při práci pil donedávna víno z jižní polokoule, ale po prozkoumání práce jsem zjistil, že se jednalo jen o hraní Dooma, chatování, sledování seriálů, takže jsem s tím skončil.

Teď piju vodu nebo čaj, poslední dobou dělám zázvorový čaj, jenže obvykle udělám moc silný a rozsekává mě to ;).

Doufám, že jsem byl svou odpovědí nápomocen.
Jimmy Hayek
Profil
kávu, pivo
Bacon
Profil
Korunní mango, Shock, Eiskaffe, čaj... Tj různý, ale nijak se to neliší od toho, co piju, když neprogramuju :D
Darker
Profil
Kozla
Nezabíjejte mě, chtěl jsem si přisolit. Přišel jsem sem z Exotopedie.
darkr
Profil *
hanáckou kyselku, pokud už je pozdě večer, tak pomůže jen se osvěžit ledovou vodou s džusem a kapkou slivovice
ExFanda
Profil *
Já nejradši piju pití, hlavně vodu, zelený čaj a shocky. A když u práce usínám, tak do ni nejsem dostatečně zažranej a jdu spát, není nad to usínat unavenej;)

BTW: Něco o pití u programování lze odposlechnout v téhle přednášce: http://www.youtube.com/watch?v=5LrUWnpUSxY
Rellik
Profil
Kávu, čaj, pivo, víno. Podle situace... :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Odkud se sem odkazuje


Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0