Autor Zpráva
japlavaren
Profil
Neviete ako tlačit (načo-aký podklad) blomby na PC skrinky, ktoré dáva servis. Pri porušení neuzá záruku, a mňa nebavý sparvať sa v PC cez kritky na CD-rom!!
izsak
Profil
Nálepky sú vytvárané na objednávku v tlačiarni.


Blomby sú určené na to, aby firma nemusela zodpovedať za laické zásahy do PC. Ako náhle tam prestane niečo ísť, tak to vezmeš do servisu, ktorý s tým bude mať zbytočné výdavky. Ak "opravovaním" PC nič nepokazíš, tak potom ťa záruka nemusí zaujímať, nie?

Sprtať sa v PC cez kritky na CD-ROM by som nedokázal ani ma mojom Thermaltake Xaser III, veľa úspechov teda prajem.
flz
Profil
zober otvarak na konzervu a vezmi to cez bocnu stranu :) plomba sa neporusi :) ale najprv si precitaj reklamacny poriadok
uplne jinej martin
Profil
když před lety tatík nechával stavět PC (mě k tomu tehdá nechtěl pustit...): "nemůžete tu nálepku nalepit někam vedle, ať se to neroztrhá až se v tom syn bude hrabat" - "jo v poho, proč ne?" ...
japlavaren
Profil
Kašlať na to,nálepka je v pr.deli. Nevadí. Vytlačím to na nejaké nálepky a capnem to tam. Inak ja sa neobávam, že by PC šlahlo, ale tatínej nadáva kľaje a ... Asi to nechám tak
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0