Autor Zpráva
BuGeR
Zdravím...
Vím že to tu vůbec nepatří, ale možná by jste mi mohli pomoct..
No, mám problém, myš mi dělá dvojkliky, ale ne pokaždé, třeba ze 3 kliku se mi 2 udělají dvojkliky.
Zezačatku mi to nevadilo, ale teď už se to fakt nedá vydržet.. někde kliknu a otevře se mi to třeba 2x..nebo např. když po dlouhe zapnu nějakou hru a něco označuju tak prostě musím třeba i 5x kliknout dokud se to neoznači...vůbec nevím čím to může být..
Napadá mě otevřit myš a pořádně ji vyčistit, sice hw moc nerozumím, ale nemyslím si že by to mohlo způsobit něco uvnitř..
Co by jste udělalli na mém místě?
Nox
Zahodit a koupit novou

Pokud to není nějaká dražší a ještě v záruce
fmedic
Profil *
Asi tak... Pokud možno nechat odejít se ctí, oknem...
mckay
BuGeR:
Co by jste udělalli na mém místě?
Zkusil bych té myši nejprve domluvit, když by to nevycházelo, zemřela by svobodná.

Nemůže ti to sabotovat nějaký program (virus?), zkus si proskenovat pc. Kdysi jsem chytil nějakou takovou potvoru, co mi klikala stále na zpět - a skoro jsem si kvůli tomu koupil novou myš :)).
Miloš
BuGeR:
Co by jste
Já by nejsem. Já bych.

Jak se myš chová v jiném počítači?
Lenin
Profil *
Miloš:
Jak se myš chová v jiném počítači?

Prokousává kablíky ;-)
Joker
BuGeR:
mám problém, myš mi dělá dvojkliky, ale ne pokaždé, třeba ze 3 kliku se mi 2 udělají dvojkliky.
Tohle se mi taky stalo, už u dvou myší, poprvé jsem si dokonce myslel, že to je nějaká nekompatibilita mezi Linuxem a tou myší (vždyť byla od Microsoftu :-) )
Nakonec jsem ale zjistil, že to samé dělá na jiném počítači s Windows.
Vyřešeno nákupem nové myši.

Čili zkusil bych myš na jiném počítači (ale asi by chtělo trochu delší dobu, než jen připojit a párkrát kliknout, mně to třeba nedělalo úplně vždycky) a kdyžtak koupit novou.

(edit- jsem zapomněl)
nemyslím si že by to mohlo způsobit něco uvnitř
Podle mě může- opotřebení těch "klikacích" senzorů. U mě se stávalo i to, že když jsem kliknul a držel (třeba drag&drop), myš občas to kliknutí "ztratila" a klikla znovu- tj. jako bych to tlačítko pustil a kliknul znovu.

Mimochodem, co je to za myš (jako typ)?
Doc. Husák
Profil *
Pomohlo mi vyčistit počítač tune upem , taky jsem si užil s dvojklikem......... , dokonce moje myš / imperátor / putovala na reklamaci dali mi novovou a pořád dvojklik , mám win7 a pročištění opravdu pomohlo
LudekBrno
Doc. Husák:
windows nepotřebují čistit žádným tune upem nebo podobnými nesmysly... To je akorát rozvrtá. Na dvojklik myši to rozhodně vliv nemá.
ts_istudio
LudekBrno:
Myslím, že BuGeR už si dávno koupil novou myš, ta stihla zestárnout a možná už byla nahrazena další.

(mmm promazat, Doc. Husák vytáhl vlákno z pravěku)
Moderátor Chamurappi: Kdyby byl jakýkoliv druh odpovědi do starého vlákna nežádoucí, automaticky bychom je zamykali. Doc. Husák píše k tématu, byť je jeho rada poněkud kontroverzní.
LudekBrno
ts_istudio:
To já samozřejmě vím, z mého příspěvku je snad celkem patrné, že jsem reagoval na soudruha Husáka, nikoliv na historické předchozí příspěvky ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: