Autor Zpráva
Michal Kolesa
Profil
Prezident podepsal zákon o audiovizuálních službách co to znamená pro mě jako "vlastníka" webu, kde mám videa z youtube, které jsem si sám vytvořil ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Zeptej se prezidenta nebo si přečti zprávy, které se toho týkají. Nebo rovnou ten zákon.
pavuk
Profil
Pro tebe to znamená, že se nic nemění; audio-vizuální vjemy tvých stránek nechají chladným jak nejvyšší soud, tak ombudsmana i holky v Liberci
Michal Kolesa
Profil
1) Zákon ještě nevyšel ve sbírce zákonů, takže si ho nemám jak přečíst.
2) To bude zase psáno tak složitě, že to normální člověk nemá šanci pochopit.
3) Ve zprávách bylo, jen že se mění něco pro videa na internetu, žádné podrobnosti.
Joker
Profil
Michal Kolesa:
1) Zákon ještě nevyšel ve sbírce zákonů, takže si ho nemám jak přečíst.
Achjo

2) To bude zase psáno tak složitě, že to normální člověk nemá šanci pochopit.
Možná nejsem tak úplně „normální člověk“, ale čtu zákony celkem často a většinou je i chápu.
Zechy
Profil
Michal Kolesa:
2) To bude zase psáno tak složitě, že to normální člověk nemá šanci pochopit.
Dovolim si "zarecitovat" z mého sešitu občanské výchovy o zákoně: Zákon musí být: spravedlivý, jasně formulován, rozumný
Čili normální člověk by ho měl pochopit, nechci nějak na tebe narážet.
Michal Kolesa
Profil
v zákoně jsou použity často různé obraty, které by šli napsat jednudeše, ale nejsou, proto, aby byl přesný. Toho často využívají různé spotřebitelské úvěry, smlouvu napíšou složitě, aby klient ji přesně nepochopill a uvěrová společnost, jej mohla ždímat

Moderátor Joker: Další debatu o spotřebitelských úvěrech jsem vyhodil do kontejneru, kam ji budou následovat i případné další příspěvky mimo téma.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Toho často využívají různé spotřebitelské úvěry
Co to tady zase řešíš za ptákoviny? Jak tohle souvisí s tvorbou webových stránek?
DoubleThink
Profil *
Pokud je mi známo, zákon upravuje placení koncesionářských poplatků, zobecňuje pravidla i pro "vysílání" prostřednictvím internetu a stanovuje pravidla pro product placement. Tedy nic, co by se běžných autorů webů týkalo.

Tím bych to téma skoro uzavřel a Kolesa nechť si najde jinou vrbu na rozhovor.
Michal Kolesa
Profil
Mě právě zajímají ty pravidla pro vysílání prostřednitvím internetu, ale potřebuji to vysvětlit laicky, abych věděl, jestli nemám videa z webu smazat.
Zechy
Profil
Michal Kolesa:
JEstli jsem DoubleThinka dobře pochopil, nijak se tě to netýká, čili videa mazat nemusíš.
Michal Kolesa
Profil
a čeho se tedy ten zákon týká ?
Chamurappi
Profil
Reaguji na Michala Kolesu:
Proklikej si odkazy, na které tě nahnal Joker.
Bubák
Profil
CO se tebe týče, tak můžeš vysílat ve své internetové TV záběry na obnažené plavající ženy pouze v době 22.00 až 6.00.
Také množství reklamy na plavající učitelky angličtiny asi budeš muset omezit, kolik procent vysílání může tvořit reklama si najdeš v zákoně.
Michal Kolesa
Profil
Na serveru DigiZone vyšel článek Začal platit zákon o audiovizi. Videoweby podléhají stejné regulaci jako televize

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0