Autor Zpráva
Unitron
Profil *
Řeším větší problém a to ten že jsem si vybral obor který mě nebaví. Uvažuji tedy o přechodu na jinou školu. Baví mě tvořit weby, a vše kolem IT. Hledám proto vhodnou školu ale zatím jsem našel jen školy kde se bere takřka vše od grafiky přes hradware až k programingu. Chtěl bych se vás tedy zeptat jestli neznáte nějakou střední školu/učiliště které by bylo zaměřené hlavně na tvorbu webů (Kódování webů, grafická tvorba designu a pod.) a popřípadě i něco jiného kolem IT. Nejlépe by bylo kdyby se škola vyskytovala někde ve větším okruhu kolem brna a na té straně České republiky.
Děkuji všem, kteří mi pomohou.
fuckin
Profil
Tvorba webů je jenom o praxi, o ničem jiném. To ti škola nedá.
Unitron
Profil *
fuckin:
Tvorba webů je jenom o praxi, o ničem jiném. To ti škola nedá.
Něco ohledně webů se tam ale probrat musí. Lepší je podle mě alespoň trocha teorie než se 3 roky trápit v oboru který mě vůbec nebaví.
Nox
Profil
Středních o IT je pokud vím jako šafránu a nadto ještě specializovaná na weby ....jsem si skoro jistý že neexistuje

Na webu je materiálů tuny a tuny
Dranel
Profil
Unitron:
Žádná škola nebude mít jako hlavní náplň tvorba webových stránek, jelikož je toto téma tak obsáhlé, že by se to jednoduše pod jednu školu všechno shrnout nedalo. Pokud chceš být grafikem, jdi na uměleckou. Pokud kodérem, je to úplně jedno, protože se alespoň dle mě všude na informatikách učí jen základy HTML - takže tohle jedině samoukou. Pokud chceš být programátorem, pak asi na nějakou programátorskou - vysoké školy existují určitě, jestli i střední, nevím. Jestli chceš být marketingovým specialistou, pak vol obchodku (kde se k počítačům rozhodně dostaneš, alespoň na té naší to tak je).
Zechy
Profil
Co jsem si takhle hledal školu na programování, tak jsem narazil na jednu co má v náplni učiva redakční systémy, webové aplikace atd. Takže tam by se tvorba webu celkem probrala.
Unitron
Profil *
Zechy:
To by šlo :) jak se jmenovala, nemáš odkaz ?
Zechy
Profil
Unitron:
Odkaz nemám, byli si "dělat nábor" u nás ve škole, jednalo se o nějákou Teplickou soukromou školu.
Joker
Profil
Jedna podle mě důležitá věc, kterou už nakousl Dranel, „tvorba webů“ jsou minimálně dvě hlavní oblasti: Jednak programování webových aplikací, jednak vzhledová stránka, jako grafika a texty.
Tyhle dvě oblasti vyžadují navzájem diametrálně odlišnou kvalifikaci.
sTeeVe
Profil
Hradecká Kyberna. http://www.ssakhk.cz/www/index.php

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0