Autor Zpráva
mckay_
Profil *
Zdravím. Dnes mi od podpory php5.cz přišel email o tom, že migruje na novější HW či co a součástí toho je také přesun domén *.php5.cz na *.new.php5.cz, a to ještě jen pro ty, kteří si to manuálně zařídí.

Chci se zeptat, jestli když teď dejme tomu jsem v google na vyhledávací dotaz mého jména první a nerad bych o to přišel, jak to mám udělat. Mám asi tak ještě deset dní na to, abych s tím něco udělal, potom budou domény i s obsahem tuším smazány. Napadly mě dvě řešení - buď nějak přesměrovat google na novou doménu, ale pochybuji, že by to stihl, za těch pár dní. A nebo to druhé řešení - očistit Google vyhledávání od mého jména, aby tam nebyly zaindexovány stránky, které už prakticky neexistují a nestaly se z nich zbytečné linky v indexu.

Jsou mnou vymyšlená řešení proveditelná, popřípadě, které je lepší? Pokud máte nějaké vaše vlastní řešení, uvítám ho.
__construct
Profil
Použi nástroj Google Webmaster tools..
mckay_
Profil *
__construct:
Díky, mám je pro stránku již nějaký čas zařízené, nicméně, potřeboval bych trochu konkrétnější odpověď. Co přesně tam mám udělat?
__construct
Profil
Myslím, že je to celkom jednoduché ..
//edit:obrázok som zmazal .. z určitých dôvodov ;-)
mckay_
Profil *
__construct:
Děkuji.
Nox
Profil
__construct:
Pokud už něco chceš skrýt, tak přes to dej černý obdélník, nebluruj apod. ... vypadá to sice hezky, ale za minutu jsem to rozluštil do docela hezky čitelné formy
(web je dost hezkej, škoda že se k němu nějak nehlásíš ;) )

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0