Autor Zpráva
Unitron
Profil *
Chtěl bych se vás zeptat jak jsou na tom čeští 3D grafici. Dá se v české republice 3D modelováním uživit a najít si práci jako 3D modelář ? Je lehčí sehnat si práci jako webový kodér nebo jako 3D modelář pokud budu průměrný ? Českých 3D grafiků je dost a tak nevím jak se všichni můžou uživit když moc dobrých komerčních týmů není.
panther
Profil
Unitron:
3D modelář nevím, ale jako kodér se uživíš lépe než dobře. Nestačí však býr průměrný, jak píšeš, nýbrž dobrý (a skoro až nejlepší).
Unitron
Profil *
A s těmi modelářemi je to jak ? neví někdo ?
panther
Profil
Unitron:
já nevím, ale každý průměrný to má těžké, ať se jedná o kterýkoliv obor. Já bych třeba průměrného zaměstnance nepřijal a raději bych lépe zaplatil tomu, který práci umí pořádně.
Budulinek
Profil
Pokud myslíš 3D modelováním i tvorbu vizualizací (především v architektonické sféře), pak i tady se dá slušně uživit. Vizualizace bývají hodně slušně placené, ale zase - být průměrný je takříkajíc naprd... Tady musejí být výsledky opravdu vymazlené a vypadat téměř jako fotka (dost často se 3D model zasazuje do fotografií krajiny, kde má v budoucnu stát a musí to opravdu vypadat jako fotografie). Pokud tohle člověk umí, pak se slušně uživí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0