Autor Zpráva
mckapco
Profil
Ma niekto s paypay.com skusenosti? registroval som sa tak ked zacinali a teraz sa im to ako vidim nejak rozbehlo. Neviem ci im mozem natolko verit, aby som posielal cez nich peniaze. Mate s nimi skusenosti?
Dakujem!
quinux
Profil
S touto službou žádné zkušenosti nemám (a slyším o ní poprvé), ale osobně jsem zkoušel http://www.global-paycard.com/ a bez problémů. Všechny platby, které proběhly byly v pořádku a dokonce mi přišla i "platební karta" - tedy karta se jménem a ID číslem, abych si ho nemusel pamatovat. ;o))
Anonymní
Profil *
my pouzivame www.moneybooker.cz a taky vse OK
XPQ
Profil *
o paypay.com som pocul, ze je to ok, ale osobne som to nevyskusal. :-)
Anonymní
Profil *
sd
Paja
Profil *
S PayPaem jsem delal posledni dobou nekolik plateb do Nemecka a Polska - a nema chybu.
Velikou vyhodou oproti jinym systemum je moznost posilat na cizi bankovni konta - coz nema
chyby - a he tak jedoduse mozne behem cca. 2 dnu zaplatit za 4,70 Kc na zahranicni bankovni
ucet - defacto po cele Evrope ...
See ke ma na maly FAQ - http://www.cbradio.cz/paypay
Jinak vyhodou je i jazyk systemu - je v anglictine a slovenstine, coz jsou dobre predpoklady pro rozsireni v CR a SK.
Jinak musim vyszdvinout i support - mel jsme na ne uz par otazek - a nema chybu (kdo mel moznost s PayPalem supportem, pochopi ;-)
Takze co rici zaverem - vrele doporucuji vyzkouset.
Jinak, vyse zminovany Moneybookers je tez cool - pouzivam je pres 3 roky, ale ne vsude je moznost platebni system pouzivat a hromada lidi chce porad platby na konto.
A preci jen, pak pri zpetnem vyzvedavani penez na ucet je EUR 1,80 preci jen uz take dost
- pokud by se to dela jednou za cas, je to OK, ale pri viceronasobne oparace je to tez znat ;-)
Scarface
Profil *
Súhlasím, PayPay používam, platby posielam aj dostávam. Funguje perfektne a je bezkonkurenčne najlacnejší. SUPER služba!
vk
Profil *
A preci jen, pak pri zpetnem vyzvedavani penez na ucet je EUR 1,80 preci jen uz take dost

Na paypay nedávno zvýšili poplatky. Ale pořád to má spoutu výhod - hlavně možnosti převodů do Ameriky/z Ameriky.
Evelína
Profil *
Mám čerstvé, velmi negativní zkušenosti z PAYPAY. Do konce roku 2006 probíhalo vše naprosto výborně. Od 8.1. 2007 po dlouhých hledáních přišla platba až po 27 dnech!!!!!!! Další po 28 dnech a nyní hledám další dvě již 14dní nedoručené . Nepříjemnosti, nervy na dranc a u příjemců pocit, že je tahám za nos a nic jsem neposlala. Je někdo v podobné situaci? Neznáte někdo spolehlivější možnost poslat peníze na účet do zahraničí, aniž by poplatek stál 200,-Kč? Děkuji za rady
kotwa
Profil *
evelina: no, mam asi ten samy problem. posilal jsem neco 10. unora, a doted (24.2.) to na ten ucet do nemecka nedorazilo. coz je pekne v haji... :(
traveller
Profil *
Ahoj všichni!

Mám také negativní zkušenost s PayPay.V polovině ledna jsem posílal peníze na svůj účet do Německa a uběhlo 14 dní a peníze tam stále nebyly.Komunikace s PayPay přes e-mail byla k ničemu,tak jsem nakonec přistoupil k podání reklamace na nedoručenou platbu písemně (doporučeně,pro jistotu i s doručenkou) na jejich bratislavskou adresu. A najednou peníze po pár dnech peníze do Německa skutečně dorazili.Celé to trvalo měsíc !
Takže moje rada zní : PayPay no more !!!!!!!!!!!!!
Retal
Profil
PayPay měl v únoru nějaký velký počítačový výpadek, takže všechny platby museli zadávat ručně. Teď už to je, pokud vím, v pořádku.
Maxim
Profil *
Bohužel to v pořádku není. Platba do německa ... 14 dnů a stále nic. :(
goxx
Profil *
jak dostanete peníze zpět z PayPay, když chcete ukončit činnost?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0