Autor Zpráva
muza
Profil
Ahoj lidi,
dneska jsem zjistil divnou věc. Zobrazím stránky a najednou zjistím že v textu je jedno písměno jako odkaz vedoucí bůh ví kam. Vím bezpečně že tam nic takového být nemá. Stalo se mi to když jsem se připojil V Sadské pčes ADSL Telecomu. Místním se něco podobného stalo i při připojení z místní školy na zabezpečené stránky ČS. Z jiné lokality se to netalo. Nevíte o co se jedná?? Videl jsem to poprvé.
Díky
Charlie
Profil
To jako na každé stránce? Na každé webové stránce, kterou navštívíte?
muza
Profil
no konkrétně se mi to stalo na www.volny.cz/vlcistopa , ale pouze při připojení ze sadské, teďka jsem to kontroloval a je to v pořádku. POdle toho co jsem se dozvěděl jsou ty vpašovaný odkazy zpravidla na prvním písmenu ve věta za tečkou nebo na předložkách.
Spikee
Profil
Zaujímavé, aký prehliadač bol použitý?
Leo
Profil
Pokud je to nahodne, jen nekdy a nekde a z urcite lokality tak to tezko vyzkousime, Leo
muza
Profil
normálně IE 6.xxxxx, právě že to je z určitý likality tak mě napadlo jestlo to tam nemuže vkládat nějaký server na trase. Nedávno jsme řešili neco zhruba podobného (zásahy do obsahu souborů). Když nám mohla injekční sonda na ISA mršit xml, proč by nebylo možné mršit html ?? Co si tom myslíte?
Leo
Profil
Mozne je leccos ale neni zpusob, jak to overit/otestovat, Leo
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0