Autor Zpráva
XTom
Profil
Na docela velkém množství webů jsou takové proužky,
například http://www.vitdlouhy.cz/
jsou v logu. Jak se to dělá, popř. jaký grafický editor k tomu potebuji? Je to docela efektní.
Havel-st
Profil *
nastavíš si svoji grafickou kartu na 16ti bitové barvy :)
... při 32 bitech tam nejsou
Havel-st
Profil *
jinak by to šlo v grafickém editoru, vybrat proužek a snížit světlost o asi 5%, pak postupně zvětšovat výběr o další proužky a měnit světlost
Charlie
Profil
Myslíte ty velmi velmu úzké šikmé proužky? Dá se to udělat klidně i v malování, nakreslíte si šikmou jednopixelovou čáru a pak další a dalsí. Já to dělám v programu Photoshop. Nejdříve si udělám obrázek 3 krát 3 pixely, na pozadí dám světlejší barvu, udělám šikmou třípixelovou tmavší čárečku a obrázek uložím jako vzorek. Pak si vytvořím nový velký obrázek a tímto vzorkem vyplním pozadí.
XTom
Profil
To jsem se zasmál - mám 32 bitů a proužky tam jsou. Ještě jeden příklad.

A aby jste si toho všimnul, havle-st, přidávám obrázek:
Charlie
Profil
HTTP/1.1 404 Object Not Found no to lol
XTom
Profil
Nejdříve si udělám obrázek 3 krát 3 pixely, na pozadí dám světlejší barvu, udělám šikmou třípixelovou tmavší čárečku a obrázek uložím jako vzorek. Pak si vytvořím nový velký obrázek a tímto vzorkem vyplním pozadí.

:-) na tohle jsem nepřišel. Díky.
XTom
Profil
HTTP/1.1 404 Object Not Found no to lol

No jo, blbě jsem zapsal odkaz. ;-(
Charlie
Profil
:-) na tohle jsem nepřišel. Díky. kdyby měl každý člověk přijít na všechno sám, tak by jsme pořád jedli syrové mamutí maso...
Havel-st
Profil *
XTom > velmi se Vám omlouvám,
příklad nebyl moc zřetelný a svítí mi sem oknem, vím to není omluva, měl jsem být pozornější.
Charlie
Profil
Havel-st, myslel jste jiné proužky, to přece není nič špatného. Každý se může zmílit, někdy dokonce i já :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0